Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

FreeriderM által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
FreeriderM
5 élménybeszámolót írt
5
5 éve tag
2018.12.29. 12:43
Sziasztok ! Januàr26 és február2 között leszünk Paradiski ben Ha lesz ott közületek ebben a turnusban valaki , aki szeretne pályán kívül freeride-ozni hegyi vezetővel , akkor jelezzétek , mi hárman leszünk , és ha még 2-3 főt hozzàlehetne csapni a csoportunkhoz , és akkor olcsóbb lenne a hegyi vezetőt fogadni , persze csak jól felkészült sízők jelzését várjuk, mert mi is ázok vagyunk ,másképp nem lesz élvezhető a freeride ,ha állandóan kell majd valakit várni ,amíg nekimerészkedik . Köszi szépen Miklós
FreeriderM
5 élménybeszámolót írt
5
5 éve tag
2018.12.23. 00:07
Köszönöm a válaszokat. De nekünk épp az Arcs-i oldalra van bérletünk ,mert Vallandry-ban lessz a szàlàsunk . Csak azért gondoltam bővíteni a Paradiskire hogy kipróbáljuk a Bellcottról a pályánkívüli Face Nord-ot es a Champanin de Vanois-i részre is eljussunk ,és régebben a Paradiski bérletben benne volt egy nap Hàrom völgy és egy nap Val d'Isiere is . Mivel autóval megyünk ez is megvalósítható .
FreeriderM
5 élménybeszámolót írt
5
5 éve tag
2018.12.22. 20:08
Nekem Alp d'huez tetszett a legjobban,két alkalommall is tavaly és az idén is ottvoltunk .Val Thorans igaz flancosabb , de az egy síhaditámaszpont.Tehát ott nincs falu ,csak bárok ,síboltok és néhány élelmiszerbolt .Le 2Alpes is jó ,de nekem ,mégis Alp d'huez sármosabb,mert ott a maison l'alpes ban fantasztikus kilátásunk volt és valóban a lépcsőjéig lehetett lecsúszni ,és a silift is a ház sarkában volt . Ahárom völgyben inkább a Meribel lenne jobb választás ,mert a pályarendszer közepén van . Nekünk mindig a sielés minősége ,tehát minnél vadabb profi pályák és nem az éjszakai élet a mérvadó .De mindenki megtalálja a magáét ,mert aFrancia síterepek fantasztikusan jók !A pályàk állapota a lehető legjobb kondíciót mutatjàk januàr égén februàr elején .A tömeg akkor szokott lenni amikor hétvévénh, ha jó az idő elárasztják a helybéli franciák .De mivel mindhárom mega sìrégió 200+ km pályával ,ezért eloszlik a tömeg .Legtöbbet eddig aLe 2alp-i Jandri express kabinjainál vártunk . De tudnunk kell az aranyszabályt ha elég korán kintvagyunk asìpályán , akkor se sorbanállásról nincs szó, és apályák is elő vannak készìtve becsületesen . Januàr 26 àn indulunk Les Arcs ba , mert sok jót hallottam a Paradiski síterepről ,és ha igaz a teljes Paradiski bérletben benne van egy nap három völgy és egy nap Val d'Isiere- Tignes ! Ez év februárjában az Alp d'Huez i bérlet birtokában bebarangoltuk Le 2Alp, Monatier les Bains, és 20% engedménnyel egy felejthetetlen napot töltöttünk La Grave ban . Ezért válasszuk a fárasztó és nem éppen olcsó autós utazást ,hogy szabadon mozoghassunk a síközpontok között , ha már a franciák olýan elözékenyek , hogy egy síbérletben benne van még néhány sípálya felfedezésének lehetösége .Mindenkinek jó sielést az eljövendö 2019 es síszezonban !
Előzmény: (baxxter 202567)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
FreeriderM
5 élménybeszámolót írt
5
5 éve tag
2018.12.22. 19:40
A csoda samsung korrigálta ilyen dilire a kérdesemet , elnézést de ahogyelolvastam a hasamat fogtam a derűtől ,csak azután lettem ingerült egy picit.☺
FreeriderM
5 élménybeszámolót írt
5
5 éve tag
2018.12.22. 19:28
Sziasztok Januàr26 án kiutazunk Les Árkos ba ,és csak az Aracs holdakra mérvényes albérletünk,,lehet e otta helyszínen bővíteni az égést Paradiski pályarendszerre , mert az utazási irodában elszalasztottam csak dec 19-ig lehetett rendel i és fizetni . Előre is köszi a választ Miklós
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.