Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

mateka91 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
mateka91
4 élménybeszámolót írt
4
7 éve tag
Topik: Bukovel
2017.01.16. 13:22
Köszönöm a segítséget, megfogadjuk a tanácsot! Már nagyon kíváncsi vagyok a síterepre :) Utána írok majd egy rövid élménybeszámolót is.
Valutát egyébként kint szoktatok venni euróért? A budapesti pénzváltók elég drágán adják a hrivnyát.
mateka91
4 élménybeszámolót írt
4
7 éve tag
Topik: Bukovel
2017.01.14. 22:14
Kedves Dániel!
Köszönöm a segítséget! A félreértés elkerülése végett még annyit kérdeznék, hogy a román szakaszon a 19-es úton északon, vagy lent, Nagybányán keresztül érdemes menni? Emellett ha jól tudom, Romániába egy hetes útdíjat tudok (és kell) váltani. Ezt a határon is meg lehet venni, vagy esetleg még itthon?
üdvözlettel,
Máté
mateka91
4 élménybeszámolót írt
4
7 éve tag
Topik: Bukovel
2017.01.12. 20:30
Sziasztok!
Január végén tervezzük a bukoveli síelést. Azt szeretném kérdezni, hogy merre érdemes menni (Nyíregyházáról indulunk). Láttam több alternatívát. Romániában mehetünk a 19-es úton vagy a 18-ason Nagybányán keresztül, de nem tudom, mennyire kell tartani a román-ukrán határon a várakozástól vagy esetleges kötözködéstől? Ha Ukrajnában megyünk végig, ott viszont gondolom elég rosszak az utak.
Előre is köszönöm a segítséget!
Máté
mateka91
4 élménybeszámolót írt
4
7 éve tag
Topik: Bukovel
2016.11.27. 12:17
Sziasztok!
Bukovellel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Bookingon foglaltunk szállást Bukovelbe (villa elena), de a szálláshely az előleg utalását western union pénzküldésen keresztül várja. Ez mennyire megszokott, vagy általános Bukovelben? Nem szívesen küldeni ennyi pénzt úgy, hogy nem bankon keresztül utalok....
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.