Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Pacc által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Pacc
4 élménybeszámolót írt
4
7 éve tag
2017.01.19. 10:06
Csütörtökön érkezünk... Remélem nem lesz lesíelve addig.
Pacc
4 élménybeszámolót írt
4
7 éve tag
2017.01.04. 13:24
Hauser Kaiblingon voltunk két ünnep között. Elég kemények, lesíeltek voltak a pályák, bár mást nem várunk sok emberrel és kevés hóval...
Viszont...

Kezdőknek hasznos infók:
- Az Alm 6ernél lévő 8-as kék pálya tetején van egy elég durva letörés, simán piros. Abszolút kerülendő kezdőként szerintem.
- A 8-as kék aljáról levezető 6-os kék erdei szakaszon kevés hó esetén jegesebb részek is vannak, az alja jól kiszélesedik.
- A 6a ok, erdei átvezető.
- Höfi 3-as pályák közül a felső szakasz (Höfi II felvonó aljáig rész) klassz széles, kellemes esésű
- 3-as pálya alsó szakaszában azért van egy-két erősebb rész, felső rész ajánlottabb
+ Kevés hó esetén érdemes figyelni, hogy a 3b átcsúszó nyitva legyen, különben a Höfi "oldalról" a többi pályához, illetve felvonóhoz csak a piros 2-n lehet visszacsúszni.
- 4-es kék felső részében (ameddig nem csatlakozik újra a pirossal) van egy-két kellemetlenebb szűkebb rész, ami szintén hamar kisíelődik. A szélesebb része már jó, nagyon széles.
Libalegelős rész nem nagyon van ahol lehetne abszolút kezdőként csúszkálni, maximum a lenti skischule, de ott meg nincs lejtése semmi a pályának.
Pacc
4 élménybeszámolót írt
4
7 éve tag
2017.01.04. 13:13
Szia,

Nem tudom hol nézed de a bergfex ma is és holnap is 2 cm-t ír... Szerintem inkább ott nézd. Előző napokra (talán tegnapra 1-2cm-t) sem írt.
Előzmény: (petiwrc 191952)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.