Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

realndrew által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
realndrew
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
2012.12.11. 12:28
Sziasztok!

Hétvégére beterveztünk mi is ide egy kis csúszást. Várható addigra néhány új pálya nyitása? Ahogy nézem a honlapon, nem járnak az új kabinosok sem.
realndrew
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
Topik: Donovaly
2009.12.17. 09:17
Sziasztok!

Pénteken átutazóban megállnánk csúszni egyet, Zahradiste oldalon van valahol öltöző?
realndrew
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
2009.11.12. 13:03
Sziasztok!

Mikor szokott nyitni a síterep általában?
December 12.-ei hétvégén mennénk valahova, de a hozzászólások alapján nagyon necces, hogy kinyitna ilyen korán.
Előszezonban is sor van hétvégente?
Estleg tudnátok ajánlani valamit helyette?

Köszi a segítséget!
realndrew
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
2009.11.12. 12:46
Igen, olyan boltot kell kerseni, ahol fix szállítási költség van, mondjuk nem egyszerű...
Nekem egy lapra meg kötésre 100$-t mondtak ott, ahol nem volt fix áras, de a 100 e Ft kicsit soknak tűnik :)
realndrew
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
2009.10.29. 19:19
Üdv!

Megérkezett a cucc, tehát a tapasztalatok...
Kíváncsi voltam a tényleges vám és áfa szabályokra, mert eddig csak ellentmondó információkat kaptam ezzel kapcsolatban. Ezért semmit nem trükköztem, megrendeltem és kész. (ráadásul ilyen nagy cégnél nem hiszem, hogy díjaznák :)
Tehát a vámérték határ 100 €, a vám mértéke 3,7 %. A nagyobb részt képezi az áfa, amely ugye 25 % és mindenképpen fizetendő, nincs értékhatár.
Így végül 16 ezer Ft-ot fizettem az államnak :)
Egy Ride Agenda lap és Ride RX kötés 78 ezerből jött be.
Mivel minden zökkenőmentesen történt, itthon vehettem át a terméket, a UPS mindent intézett helyettem, így azt mondom megérte, de nem sokat lehet spórolni.

A lényeg, most már csak hó kell :)
realndrew
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
2009.10.23. 13:24
Hali!

Nem az ebay-en vettem, van egy webáruház (sierratradingpost), ahol a postaköltség maximum 52 $ (UPS world wide expedited, biztosítással, követéssel), bár nem túl nagy a választék, de lehet jó dolgokat találni.
Előzmény: (isu 71901)
realndrew
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
2009.10.11. 19:36
Köszi a segítséget!
Megrendeltem egy lapot kötéssel $340-ért, majd leírom a tapasztalataimat. Kb 3 hét, mire ideér...
realndrew
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
2009.10.06. 13:07
Sziasztok!

Valaki rendelt már USA-ból sportfelszerelést?
Tapasztalatok? Vám? Áfa? stb.
Hogyan jut el a megrendelt áru a címemre, ha a vámnál megállítják?
Köszi a segítséget!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.