Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

zkazsi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
zkazsi
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2013.11.24. 11:45
Egy talan furcsa kerdes, de illik ide: a Head-et miert nem emlegetik a legjobb lecek kozott forumokon?

Ebben a topikban is csak a cimben szerepel, de senkisem emliti aztan. Tesztekben jol szerepelnek a Head felszerelesek, de valahogy nem latom oket sokat emlegetni sehol, se magyar, se kulfoldi forumokon. Mit gondoltok, miert?

(En nem vagyok profi, de Head bakancsom van, most pedig egy Rev85 leccel szemezem...)
zkazsi
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2010.01.30. 21:55
Az elado(berbeado), ha nem is profi, azert korrektnek tunt, hiszen gyereklec aron adta (kevesebb mint felaron): + van hozza biztositas is (lopas, tores, serules)

Ez a törésveszély azért aggaszt - bár egyelore meg csak nagyon kezdo (kék + tanulo) palyakon probalkozom: gondolom (remelem) inkabb a prios es fekete palyakon fenyegetne ez a veszely

Mindenesetre most van aprilis vegeig egy silecem, 13e ft aron: holnap ki is probalom, jon az utolso tanfolyami nap
Előzmény: (Bukfenc 82405)
zkazsi
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2010.01.30. 17:45
Sziasztok!

Vadiuj sielo vagyok, eddig alig nehany orat vettem. Most elszantam magam siberlesre:

Ahol bereltem, ott az elado a beallitas utan vette eszre, hogy a si, ami nekem adott, valojaban gyereksi (Head Team Race, jopar evvel ezelotti modell). En 182 cm, kb 85 kg vagyok - a si 160-as. Az elado mondta, hogy a kotes miatt gyereksi valoszinuleg, o 6-ra allitotta (7 a max) (nem tudom, mik a mertekegysegek), szerinte ha akar par kiloval nehezebb lennek, akkor a rendszer mar nem engedte volna, hogy odaadja, de igy nem gond.

Namost, az a kerdesem hozzatok, van-e okom aggodasra? Mire szamitsak? Vagy csak elvezzem a sielest? :-)
Koszi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.