Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

cered2005 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
cered2005
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
Topik: Sachticky
2013.01.27. 20:36
Ma 2013 01 27.én voltunk itt síelni már sokadjára. Ismételten nem csalódtam. A pályák jól kezeltek voltak, igaz délutánra kicsit le lett síelve. Sorban állás nem nagyon volt, délutánra alig voltak a pályákon. Az idő lehetett volna kicsit kegyesebb hozzánk, de ezt leszámítva, nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom!
cered2005
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
Topik: Donovaly
2013.01.14. 20:29
A mai nap voltunk itt síelni, nagy csalódás volt.
Nagyon rossz idő volt, de ezt leszámítva a pályák iszonyatosan rossz állapotban voltak, tele volt buckával, nem volt kezelve. Azt hiszem, én nem vágyom vissza!!!!!
cered2005
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2012.12.18. 20:50
Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását, és jó tanácsát. Sajnos már a Szilváskői sípálya sem működik, ez tartott tarján környékén a legtovább, én is itt kezdtem, nagyon jó volt, de mára sajnos szétlopták, és nem üzemel. Szerintem a mátrába keresünk egy lankás pályát, és egy síoktatót, vagy a Szlovákiai Kokaván.
cered2005
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2012.12.16. 13:08
Sziasztok
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a feleségen abszolút kezdő, érdeklődik a sielés iránt de de még nem volt léc a lábán. Én is kezdő vagyok, de már voltam egy párszor sielni. Érdeklődnék, hogy Salgótarján környékén, hová érdemes menni tanulni, és hol van jó sioktatás?
cered2005
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
Topik: Sachticky
2012.02.14. 10:49
Sziasztok!

Mi vasárnap voltunk itt síelni. Reggel nyitás előtt értünk a parkolóba, ahol még bőven volt hely. Felcsatolás, jegyváltás, és indult az estig tartó csúszkálás! A pályák igen jó kezeltek voltak, ami ki is tartott az esti órákig! A felvonónál még dél előtt volt egy kis sorbaállás, viszont a délutáni órákban, már nem volt várakozás. Véleményem szerint jól sikerült a kis kirándulás, izgatottan várom a következő alkalmat! A negatív kritikák ellenére, szerintem megéri meglátogatni ezt a szuper sícentrumot!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.