Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Fedora által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fedora
7 élménybeszámolót írt
7
14 éve tag
2010.01.12. 19:59
Már megvettem, úgy gondoltam 64ért jó ár volt és még az idén használni akartam, elegem volt a bérlésből (10eFt már nem akartam kiadni érte).
Csak érdekelne hátha tud vki vmi infót a lécről, vagy vett-e már vki hasonlót: például tavaly a HEAD XRC HEAT volt ilyen azt hiszem. Állítólag nagyon sokat eladtak belőle...

Szóval, ha vkinek van vmilyen infója az jöhet.

Üdv.
Fedora
7 élménybeszámolót írt
7
14 éve tag
2010.01.12. 16:16
Hi!

Esetleg van vki infója a HEAD Icon TT HEAT sílécről, amit Hervisben lehet kapni?
Úgy tudom, h ez a Hervis saját megrendelésére készült. Kérdeztem, de azt mondták, h csak egyedi festés van rajta semmi más. Mondjuk Én ezt nem nagyon hiszem, mert egyik Iconra sem egyezik meg a paraméteriben tökéletesen? Sajnos az eledók sem tudnak többet, ill h melyik Icon lehet: 20 v 40 ???

Egyáltalán érdemes-e ilyet venni, nem-e HEAD a selejt léceket festi át és adja oda a Hervisnek, hogy forgalmazza saját tipusként olcsóbban (90ről 64 eft)?

Válaszokat előre is köszi!


Üdv
Fedora
7 élménybeszámolót írt
7
14 éve tag
2010.01.05. 21:01
Hi!


4 állítottam, mivel kicsit még kezdő. Aztán ha minden ok, akkor felviszem 5re, de majd kitapasztalja.
Nem merem nagyra, mivel új léc és arra gondolok hogy biztos még jó erősek a rúgók.

Üdv!
Előzmény: (a Tomi 78498)
Fedora
7 élménybeszámolót írt
7
14 éve tag
2010.01.05. 12:52
Hi!

Tanácsra lenne szükségem: idén vettünk a barátnőmnek egy Atomic Cloud 6 (2008 modell) női sílécet. Amikor rászerelem a kötés, akkor alapbeállításként a cipőn lévő „A” jelű függőleges vonalnak a kötésen lévő szintén függőleges jelöléssel egybe kell esnie. Sok gyártó honlapján olvastam, hogy a nőí síléceknél a kötést 1 cm-rel előbbre hozzák, hogy könnyítsék a fordulást. Tehát most, ahogyan felszereltem a két említett vonal pontosan egy vonalban van. A kérdésem az lenne, hogy akkor hozzam-e előrébb, hogy a két jel között 1 cm legyen, vagy már a sílécen alapból a kötés 1 cm előrébb van felszerelve, mint a férfiaknál és emiatt hagyjam így?
Remélem érhető voltam!?

Előre is köszi!

Üdv!
Fedora
7 élménybeszámolót írt
7
14 éve tag
2010.01.05. 09:39
Hi!

Tanácsra lenne szükségem: idén vettünk a barátnőmnek egy Atomic Cloud 6 (2008 modell) női sílécet. Amikor rászerelem a kötés, akkor alapbeállításként a cipőn lévő „A” jelű függőleges vonalnak a kötésen lévő szintén függőleges jelöléssel egybe kell esnie. Sok gyártó honlapján olvastam, hogy a nőí síléceknél a kötést 1 cm-rel előbbre hozzák, hogy könnyítsék a fordulást. Tehát most, ahogyan felszereltem a két említett vonal pontosan egy vonalban van. A kérdésem az lenne, hogy akkor hozzam-e előrébb, hogy a két jel között 1 cm legyen, vagy már a sílécen alapból a kötés 1 cm előrébb van felszerelve, mint a férfiaknál és emiatt hagyjam így?
Remélem érhető voltam!?

Előre is köszi!

Üdv!
Fedora
7 élménybeszámolót írt
7
14 éve tag
2009.09.29. 08:25
KEdves LAckó,

A lentiek alapján hozzá tudnál szólni?
Most akciósan 71.900 Ft van, igaz teszt léc, de így 20eFT olcsóbb,és meg is venném gyorsan ha megerősítenétek a választásomat.
Mivel már mondtam, hogy ez az első lécem és kicsit tapasztalatlan vagyok ilyen téren.

Esetleg ilyen árban, kb 60-70 eFt tudtok ajánlani nekem megfelelő lécet?


Üdv.
Fedora
7 élménybeszámolót írt
7
14 éve tag
2009.09.28. 11:17
HI!

Elan Speedwave 10 sílécről mi a véleményetek?
Iagazából a fő problámán az, hogy 152cm vagy 160cm méret van belőle.
Mivel Én 170cm magas, 80kg vagyok és sítudásom kb. középhaladó (2 éve sízem) melyik lenne a megfelő választás 152 v 160 ???
(szerintem a pont megfelelő a 155cm lenne , de hát nincs...)
Ez lenne az első sílécem, és még drága is ezért kérném a tanácsotokat.

Előre is ksözönöm!

Üdv.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.