Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

maxL által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
maxL
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2015.01.03. 22:32
Pontosan! Nem fejtettem ki ennyire részletesen, de a lényeget jól látod! Köszi Sporttárs!
Előzmény: (Sörapu. 176952)
maxL
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2015.01.03. 18:46
Kedves Saját nevében író Zemplén Kalandpark, stb.

Véleményem volt, amelyet most is fenntartok!

Három dolgot írtam, nagy visszhangja lett. - Pedig csak egy vélemény.

Ha már a közhelyeknél tartunk én is írok egyet:
"Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél."
Hát itt nagyon zörög...

1. 110cm hó vicces - amikor beírtam a fórumra rögtön 50cm lett, utána sorozatos korrekciók majd 60cm lett.
Összeszakad a -7°C-ban a kb felére, ugye! Tudom lesz erre is magyarázat, de ez akkor is BECSAPÁS és hazugság!

De legalább ennyit elértem, hogy a valósághoz közelibb értéket közölnek, nem a hóágyú alatti mért értéket.

2. A barázdák ha tetszik, ha nem, vannak, kvázi nem tökéletes. - ez is egy vélemény, megjegyzés, és tény.

3. Az 1 felvonó, az 1 felvonó, ha műszaki probléma volt akkor is. (+a "mozgójárda") és az akkor se 3!

4. Nekem nem érte meg ezért a pénzért.

Hazugságra építeni marketinget, nem túl hosszútávú gondolkozásra vall és nem kifizetődő cselekedet.

Gratulálok, hogy egy igazgatónő leáll vitatkozni, holmi fórumozó "fikázó" emberekkel, minthogy mással törődne és arra koncentrálna, hogy az elvárásoknak megfeleljen.

Tisztelettel:
Kunszegi Gábriel
maxL
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2015.01.02. 22:41
Kedves Maci-Laci!

Nem voltál ott, nem tudhatod! Maradjunk ebben!

Nem csak fekete ikonos síelők voltak ott:

"...többen a síelők között is panaszkodtak arra a 3-4 hosszanti barázdára amit a ratrak nem dolgozott el tökéletesen..."
Ergo ezt nem csak én állítom!

Ja azt is mondták többen, ha már védjük az igazat, hogy jobb lett volna Krompachyba menni...

De inkább menjen mindenki Sátoraljaújhelyre és nézzétek meg magatoknak. 1x, utána mindenki eldönti, hova megy legközelebb...
Előzmény: (maci-laci 176861)
maxL
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2015.01.02. 22:00
2015. január 2. Sátoraljaújhely

Kedves Igazgatónő!

Én ott síeltem, az igazgatónő biztos nem próbálta mert akkor tudná, de többen a síelők között is panaszkodtak arra a 3-4 hosszanti barázdára amit a ratrak nem dolgozott el tökéletesen. Reggel 9 kor ez ott volt, utána 3-4 órával természetesen szétsíeltek, és már nem látszódott.

Nem kérdőjeleztem meg senkinek a munkáját,azt sem hogy műszaki probléma adódik, de ez volt 2015. január 2.-án.

Nem kell megsértődni a tényeken, de például most is az 5 liftből 3 van megjelölve ami közlekedik, de ezt gondolom Ön is tudja, hogy nem igaz.
Már reggel 9 órától nem működött csak az egyik csákányos és persze a "mozgójárda". A beülős sem közlekedett. Valóban próbálták szerelni a másik csákányos liftet, de ez nem is volt kérdés. De nem működött- ez tény.

Továbbá az is csalogató hogy tegnap 110cm volt kiírva a hegyre, de ott nincs hó, csak a tányéros tetejétől működik a pálya, feljebb nem síelhető!

Nekem ez a véleményem, rászántam az odautat, és az egész napos bérletet, de többet vártam a Kalandparktól, főleg, hogy 1mrd-os fejlesztés volt.

Jó ha van kritika, jobban oda kell figyelnie a részletekre, és a valóságra. Legközelebb menjen ki reggel, csússzon egyet és meglátja.

Összességében nem lenne ez rossz, csak aki kint volt láthatta, hogy a melegedőig állt a sor a csákányostól már 11 órától, mert csak az működött.

Továbbá a másik pálya sem üzemkész.

maxL
maxL
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2015.01.02. 16:18
2015. január 2. Sátoraljaújhely.

Hó a hegyen: 100cm - NEM IGAZ! A hegytetőn NINCS HÓ, nem hóágyúzták. Csak a közepén van vagy 30-40cm.

Kb 600m síelhető, tumultusban mivel a honlapon feltültetett 3 működő sílifből valójában csak 1 üzemelt!

Reggel a pálya ratrakolt volt, de 3-4db hosszanti vonulat volt végig a pályán mert rosszul lett eldolgozva a műhó.

Mindez napi 4100Ft-ért! Nem éri meg.

Mad Max
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.