Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Tolerancia kérés

ÜZENETEK (46)Időben csökkenő Időben csökkenő
Pisti12
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
2015.01.04. 01:09
Pár éve én is hasonló cipőben jártam, akkor még bosszantott, hogy az adatok köszönőviszonyban sincsenek a valósággal. Felkaptam a vizet az egy lejtőre berajzolgatott két-három pályára, ha kevesebben voltunk az egyik leállított liftre stb. Tudomásul kell venni, ár érték arányban a hazai terepek alulmaradnak. Különleges akciók idején viszont érdemes kipróbálni őket.
maxL
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2015.01.03. 22:32
Pontosan! Nem fejtettem ki ennyire részletesen, de a lényeget jól látod! Köszi Sporttárs!
Előzmény: (Sörapu. 176952)
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2015.01.03. 21:48
Van akit kicsit, van akit nagyon zavar a gigantikus hab a sörön. Ami nagyon fontos, szép és ha kemény akkor harapni is lehet, de nem ez a sör lényege.Van akit kicsit és van akit nagyon zavar az ha 1 méteres hó mikorra odaér 30-50 cm-re esik össze/ ez nem mérési pontatlanság/. Engem már lassan nem zavar mert nem ellenőrzöm. Az zavar, hogyha olvasás közben folyamatosan tartani kell a lábamat.
Bizony sokan gondolják, hogy bocsánatos bűn, ha nem a valóssal kecsegtetik a leendő igénybe vevőt, aki aztán úgy védekezik, hogy a belépő jeggyel együtt megveszi a lehetőség mellett a pályát, az üzemeltető és/vagy tulajdonos becsületét is.
Bocsánat: De az idén nem söpörni kell a havat, hanem csinálni.
Előzmény: (Sörapu. 176952)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2015.01.03. 21:34
Én picit máshogy látom. A kolléga körültekintően tájékozódott a lehetőségekről. A sípálya weboldaláról szerzett információk birtokában döntött. A helyszínen mást tapasztalt mint amit ígértek neki. Minket sem érdekelne, hogy milyen tuti a hütte vagy milyen csinosak a síoktató lányok, ha a kiválasztott terepen tök más fogadna mint amit kinéztünk magunknak. Persze meghibásodás mindig előfordulhat, de egy bocsánat mindig beleférhet, illetve jobb helyeken ilyenkor lényegesen mérsékelik az árakat (lásd amikor múltkor Obertauernben voltunk, csütörtökön 40 helyett 10 euro volt a napijegy, mert csak néhány pálya működött).
Egyébként meg nagyon b@ssza a csőrömet néhány itthoni sípálya marketingszövege. A két legnagyobb 7, illetve 4 km síelhető pályát hirdet a honlapján. Ezzel szemben érdemes megemlíteni a kis salzburgi síterepet Eben Monte Poppolót a maga 6 km pályájával. Persze hozhatnék más példákat is, de Szilveszterkor pont ott síeltem.
Szóval érdemes lenne rászorítani őket, hogy a valósághoz közelebbi adatokkal szolgáljanak a jövőben!
Előzmény: (maci-laci 176943)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2015.01.03. 20:44
Azt hiszem ismét aktuálissá vált a topik felhozása. A napokban több negatív kritikára többen ráugrottak illetve magam is ebbe a hibába estem. Szánom bánom, de nekem az nem igazán valós kritika, ha egy hozzászólásban csak a negatív dolgok vannak megjelenítve. Nem akarom elhinni, hogy egy látogatás alkalmával csak kellemetlen dolgok történtek a beíróval. Legalább annyi pozitívumot írjon, hogy szép a táj, vagy a jó a levegő,valaki rámosolygott, vagy a bánat tudja, hogy mi történt. De nehéz elképzelni, hogy egy eltöltött nap, vagy néhány óra után ne tudna egyetlen pozitív dolgot megemlíteni. Sajnos nekem az ilyen csak negatívdolgokat kidomborító írások "kinyitják a bicskát" a zsebemben amiért elnézéseteket kérem. Igyekszem azt a bizonyos pirulát nem elgurítani, de remélem a kritikát megfogalmazók is egy kicsit elgondolkodnak mielőtt klaviatúrát ragadnak. Bár ebben nem annyira bízom, mert ők bizony a fórum ezen részét messzire elkerülik. UFF !
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2014.01.09. 21:09
Ez csak azért következhet be-plagizálok egy síterep fórumából-"Hó volt, hó nem volt, de ahogy nézem nem is érdekes."
Előzmény: (maci-laci 166405)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2014.01.09. 21:03
Nem vagy egyedül !!!
Előzmény: (maci-laci 166405)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2014.01.09. 20:48
Előre hozom a topikot, mert mostanában igen nagy szükség van a címben szereplő gyakorlására. Nem akarom elhinni, hogy valaki illetve valakik annyira lusták legyenek, hogy ne tudjanak néhány hozzászólást visszaolvasni. Mostanában kezd trend lenni, hogy jön egy "érdekes" (a kívánt jelzőt mindenki illessze ide kedve belátása szerint) kérdező és gyakorlatilag nem is olvas csak bután kérdez. Itt nem a tanácskérés és egyéb felszereléssel kapcsolatos dolgokra gondolok, mert az természetes dolog. De amikor megkérdezi, hogy milyen a pálya, volt-e valaki mostanában és előtte pár sorral már leírták akkor kinyílik a bicska zsebemben. Tudom, hogy a mai világban a tömör dolgok a trendi kategória és ami N+1 karakternék többől áll az nem olvassák el. Számomra ez felháborító és elítélendő.
admin2
482 élménybeszámolót írt
482
Moderátor
2013.03.19. 09:05
Valószínűleg a Google dobozban láthatod azt a hirdetést, de mi nem látjuk. Nálunk ugyanitt egy lachtali apartman hirdetése látszik most éppen a dobozban, egy statikus kép. Mindenkinek mást dob fel a Google, de van a dobozon egy kis gomb amivel lehet szabályozni (x > hirdetés elnémítása > frissítse hirdetésbeállításait > itt be lehet állítani, hogy olyan hirdetéseket mutasson, ami érdeklődésedbe vág)
Előzmény: (gyf 157660)
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2013.03.18. 20:15
Mondjuk ide írom be, mert toleranciát kérek!
Hányingerem van a most is menő reklámtól, ahol egy undorító sárga pattanást bizergál két ujj.
Kérlek, vegyétek le!
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2013.03.04. 07:41
Előre tolom mert úgy vélem ismét aktuális. Számoljunk el párat mielőtt reagálunk, talán mindenkinek jobb lenne.
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2012.10.03. 08:15
Akkor úgy érzem ezen a csúcsponton megállapíthatjuk, hogy kibeszéltük a témát.

Csabor
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.10.03. 07:35
Szívből örülök neki, remélem egyre többen gondolkodnak így.
Előzmény: (Sizsuzsa 140630)
Sizsuzsa
121 élménybeszámolót írt
121
14 éve tag
2012.10.03. 07:26
Sziasztok!

A GYT által leírtak egy nagyon korrekt összefoglalása a fórumot "háttérben" használóknak. Úgy gondolom sokkal többen vagyunk akik bizony nem sajnálják rá az időt, ha készülnek egy ismeretlen síterpre, hogy akár évekre visszamenőleg is visszanézzék a hasznos tanácsokat.
Köszönet minden "hegyi embernek" a leírt infókért!

Simi
Előzmény: (maci-laci 140606)
TGeree
178 élménybeszámolót írt
178
16 éve tag
2012.10.02. 23:15
A nagyon alap kérdéseknél lehet használni ezt a linket is: http://hu.lmgtfy.com/

Legalább megtanulnak keresni.

:)
Előzmény: (AAron 140614)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2012.10.02. 22:28
Parádés hozzáállás, nekem is tetszik
Előzmény: (GYT 140605)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2012.10.02. 22:26
TGeree, felhúztam volna magam ? Közel sem, kár "hogy ez jött le"!
Hülye kérdések szerintem nincsenek, a kérdező szemszögéből meg pláne nem, de vannak sürgős és átgondolatlanul feltett kérdések, ha meg együtt a kettő, akkor dráma van.
Válaszolni sem válaszolok mindenre, csak amiben kompetensnek ÉRZEM magam vagy szeretném hinni, hogy van tapasztalatom a témában.

Volt már ilyen (hasonló):
---Szerintetek melyik jobb választás? XYZ SLR vagy a ZYX SL?---
Ez egy átgondolatlanul feltett kérdés, de pl. Lackó szívesen válaszol ezekre is :-) , de előtte 4-5 hsz.-en keresztül kinyomozza, hogy a kérdező hogyan síel (saccra), majd bedobja a "gugliba" a két lécet megnézi az adatait (méret/sugár, keménysége a palettán...stb.),esetleg utána néz külföldi fórumokon hogy ki-mit ír a lécekről és ezek után ad tanácsot. Majd a kérdező talán megköszöni esetleg újabb összehasonlítást kér.

A fentiek helyett utána nézhetne (nagy tesó), leírhatná a klasszikus adatokat és úgy is kérdezhetne, hogy nem az esetleges válaszadókat "dolgoztatja"! Urambocsá' egy link a motyókról.


De közel sem biztos, hogy én gondolom jól, ebben az esetben nem tudok többet mondani, kérem kapcsolja ki..........

:-)
Előzmény: (TGeree 140597)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2012.10.02. 22:24
Tetszik.
Előzmény: (GYT 140605)
Koty
862 élménybeszámolót írt
862
17 éve tag
2012.10.02. 20:26
Korrekt
Előzmény: (GYT 140605)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.10.02. 20:02
Randa szóval élve lájk.
Csak az a probléma, hogy a Te mentalitásod a fehér holló kategóriába tartozik. Az nem várható el a kérdezőktől, hogy éveket olvasson vissza, de amikor néhány hozzászólással lejjebb netán 1-2 oldallal hátrébb olvasható a válasz akkor bizony tojok válaszolni. Szívből örülök, hogy vannak akik így látják ezt a dolgot.
Előzmény: (GYT 140605)
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.