Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

t.ákos által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
t.ákos
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
2010.12.19. 12:51
Sziasztok,
Holnap azaz 20-án hétfőn lemegyek Budapestről Eplénybe, 1-2 fő befér hozzám vagy én is be tudok társulni máshoz. Akit érdekel szóljon!
t.ákos
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
Topik: Mariazell
2010.02.14. 20:08
Szia Krampusz!

Kösz, én is így gondoltam és a felvonók mikor indulnak?

Ákos
Előzmény: (Krampusz 84477)
t.ákos
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
Topik: Mariazell
2010.02.14. 14:02
Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy Mariazell mellett döntünk és febr.27. szombaton megyünk, ha valkit érdekel egy egy napos kiruccanás ide akkor lehet, hogy fel tudunk ajánlani majd 1-2 helyet a kocsiba(ikba), de ez majd csak a köv. hétvégére dől el.
Még azt szeretném kérdezni, hogy parkolni hol ajánlott Mariazellen vagy St. Sebastianban (honnan könnyebb reggel feljutni a hegyre?) vagy ez lényegtelen illetve mikor indulnak a felvonók?

Ákos
t.ákos
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
Topik: Mariazell
2010.02.10. 18:00
Viri és Sanyika!

Kösz szépen az infókat, de a választás most már lehet, hogy nehezebb lesz :), mert már felvettük a listára Brunnalmot is. Talán az szól Brunnalm mellet - illetve a fórom alapján úgy látom-, hogy ott kisebb tömegre és így kevesebb várakozásra kell számítani szombatonként (kevésbé felkapott hely, mint pl. Mariazell).

Ákos
Előzmény: (Sanyika 83947)
t.ákos
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
Topik: Annaberg
2010.02.08. 21:59
Sziasztok!

A párommal vmikor febr. vége felé (esetleg márc elején) 1 szombati napon szeretnénk kiugrani vhová a határhoz közel csúszni egyet. Korábban már voltunk Hochkaron ill. az Öcsiken, most vmi más helyre szeretnénk menni, ezért néztük Annabergat vagy Mariazellt. A párom még nem gyakorlott síelő, max enyhébb piros pályán megy le, ezért ha lehet több ilyen jellegű pálya(kék) is legyen lehetőség szerint ülős felvonóval és ha lehet szombaton se legyen túl nagy tömeg. Főleg azok véleményét várom akik már jártak mindkét síterepen.

Várom véleményeteket.

Ákos
t.ákos
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
Topik: Mariazell
2010.02.08. 21:59
Sziasztok!

A párommal vmikor febr. vége felé (esetleg márc elején) 1 szombati napon szeretnénk kiugrani vhová a határhoz közel csúszni egyet. Korábban már voltunk Hochkaron ill. az Öcsiken, most vmi más helyre szeretnénk menni, ezért néztük Annabergat vagy Mariazellt. A párom még nem gyakorlott síelő, max enyhébb piros pályán megy le, ezért ha lehet több ilyen jellegű pálya(kék) is legyen lehetőség szerint ülős felvonóval és ha lehet szombaton se legyen túl nagy tömeg. Főleg azok véleményét várom akik már jártak mindkét síterepen.

Várom véleményeteket.

Ákos
t.ákos
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
2009.11.02. 11:23
Sziasztok,

Köszönöm a tippeket, főleg Zsolt és Stani ajánlatai tetszenek, talán, mert az általuk megadott régiókat szeretem, Lungauban már több alkalommal is voltunk (OT, Fanninberg, Speireck, Katschi).

Ákos
t.ákos
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
2009.11.01. 20:49
Sziasztok,
Tippeket várnék, hogy hová vihetnénk 3 éves kislányunkat ismerkedni a síeléssel, ahol magyar nyelven oktatják illetve foglalkoznak vele, amíg mi szülők is hódolhatunk a síelésnek. Amennyiben lehet konkrétumokat várnék (telefonszám, weboldal, mail cím stb.).
Segítségeteket előre is köszönöm.
t.ákos
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
Topik: Hochkar
2006.03.10. 15:59
Kösz szépen, már csak jó idő kell, azt hiszem a hóval nem lesz gond.
t.ákos
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
Topik: Hochkar
2006.03.10. 15:52
Csak annyi, hogy lent vhol lesz egy kapu ahol megveszük a napi jegyeket és úgy tudunk felmenni?
t.ákos
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
Topik: Hochkar
2006.03.10. 15:26
Sziasztok! Én márc. 18án m1ek első alkalommal Hochkarra és a weboldalukon olvastam a következőt a bérleteknél "Ha a jegyeket az útdíj fizető állomáson vásárolja meg, az Alpenstrasse hegyi utat ingyen használhatja. ", tehát ez azt jelenti, hogy még vhol lent meg kell venni a napi jegyet és csak úgy hajthatunk fel a pályákhoz autóval? Kérem vki segítségét aki már járt itt, hogy hogyan is m1 ez. Előre is kösz mindenkinek.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.