Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Exrider által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Exrider
1 élménybeszámolót írt
1
4 éve tag
Topik: Les Orres
2020.02.25. 19:13
Sziasztok! ⛷

En is reszt vettem az idei, 2020-as Snowattack-en es nehany gondolatot megosztanek veletek a tapasztalataimra tamaszkodva.🙂

A sipalyarendszer velemenyem szerint kivalo, talal mindenki kedvenek megfelelo palyat. Feketetol zoldig rengeteg van, hoviszonyoktol fuggoen, freeride-ra is akad boven lehetoseg. Reggelre majdnem mind (egy-ket eleg merdek fekete palyat leszamitva) frissen ratrakolva varta a sportolni vagyokat, delutanra is csak a keskenyebb szakaszokra volt jellemzo a ho buckasodasa vagy esetleg a jegesedes. Siliftekbol sok talalhato, nagy reszuk 4- vagy 6 fos ulos, amikhez sorbanallas gyakorlatilag nem volt a 6 nap alatt.
Nekem ami kulon tetszett, az az, hogy a nagy magassagkulonbseg miatt, (~1600-~2700m) nagyon valtozatos a taj, lentrol a fenyoerdokbol lifttel indulva a sziklas csucsokra erunk fel.🗻😎

Nekem a palyaszallasom az 1800m-en talalhato kis "faluban" volt, 6 fos apartmanban.🏘 Szukos, furcsan elosztott, de alapvetoen kulturalt, piheneshez tokeletesen megfelelt, meg meleg viz is volt mindig.💦 Kikoltozesnel figyelni kell a tisztasagra, kulonben plusz penzt szamolhatnak fel erte.💲

Amit meg fontosnak talalok kiemelni, hogy aki sporolni szeretne, az az etkezeseken sokat tud. Erdemes lehet vinni magunkkal tartos kajat, mert eleg huzosak az arak. Peldaul egy egesz pizzaert🍕 a "faluban" konnyen elkernek etterembe 20euro-t, de meg a helyi kisboltban is konnyen otthagyhatunk egy csomag bacon-re 4euro-t. Ezzel erdemes kalkulani amikor tervezzuk a koltsegvetesunk.🤔

A vegere ha megengeditek, itthagynek egy sajat videot, amin sieles kozben nyertek egy kis betekintest a tajba.😀

Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
Előzmény: (matyi1113 208128)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.