Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Nazgol által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Nazgol
4 élménybeszámolót írt
4
15 éve tag
Topik: Kokava
2009.12.30. 00:59
Sziasztok!
Én most voltam Kokavan 3 napot és szerintem tényleg jó a pálya, igaz ami igaz a nap vége felé síelő sport társaim meg persze egyes hódeszkások kis buckákat hoztak létre, amik nekem, aki snowboardzozik elég zavaró, persze hát ez mindenhol benne van a pakliban, így béke van! :) Egyébként elég kevesen voltak a pályán azokban a napokban, amelyekben én ott tartózkodtam. Ma, 29-én az időjárás is nagyon jó volt, száz ágra sütött a nap. szóval így ennyi, megéri elmenni pár napra!

bye
IMG-2809.JPG
Nazgol
4 élménybeszámolót írt
4
15 éve tag
Topik: Kokava
2008.12.29. 23:10
Sziasztok!
Kinn voltam pár napot Kokavan, csak jót tudok mondani! Az utolsó napomon ott 29-én már 4 pálya is üzemelt! Hétfő kedd és szerdai napokat ajánlom, ekkor vannak a legkevesebben ott legalábbis. Jó hó volt és több felvonó is üzemelt, a pálya dolgozói készséggel segítenek mindenkinek a felvonónál! Szerintem frankó hely és ajánlom mindenkinek, nap végére mint mindenhol azért ott is a pályák kezdtek romlani!

Nazgol
Nazgol
4 élménybeszámolót írt
4
15 éve tag
Topik: Kokava
2008.12.24. 01:09
Sziasztok!
Tervezünk egy pár napos kiruccanást Kokavára, valakinek van friss adata a hó viszonyokról?
Előre is köszönöm!

Nazgol
Nazgol
4 élménybeszámolót írt
4
15 éve tag
Topik: Turecka
2008.11.29. 10:55
Üdvözletem Síelők!
Érdeklődni szeretnék erről a sípályáról (Turecka)!
Volt itt mostanában valaki? Milyenek a napi jegyárak?
nme írja hol lehetne szállást foglalni, esetleg ha valaki ebben s tudna segíteni..., azt megköszönném!!!:)
Válaszotokat előre is köszönöm!
Nazgol
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.