Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

csonti07 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
csonti07
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
Topik: Nassfeld
2013.02.05. 17:10
Sziasztok.
Holnap megyünk nassfeld-re és azt szeretném megkérdezni, hogy hol érdemes sífelszerelést kölcsönözni? közvetlenül a pályán vagy esetleg valahol a közelben?
csonti07
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2013.02.02. 09:55
Sziasztok.
Budapesten szeretnénk lécet illetve bakancsot venni, melyik boltot lenne érdemes megnézni ahol elég nagy a választék?
előre is köszi.
csonti07
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
Topik: Nassfeld
2012.03.03. 13:54
Sziasztok.
Azt szeretném megkérdezni, hogy az elkövetkező 1-2 hétben ; főleg a jövőhét vége érdekelne, milyen hóviszonyok várhatók? illetve most milyen a helyzet?
előre is köszi.
csonti07
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
Topik: Obertauern
2012.02.05. 15:38
Sziasztok.
Ot-be szeretnénk menni síelni, vagyis ezt néztem ki erre az évre, de az utazási iroda csak nagyon drága szállásokat ajánlott, ezért szeretném megkérdezni h tudnátok-e segíteni ilyen ügyben.
most februárban mennék, talán még márc eleje is belefér 3-4 éjre kb.
nem baj hogyha utazni kell kicsit a pályáig de árban azért elérehető legyen, családi panziók stb.
angolul vagy magyarul beszéljenek lehetőleg mert sajnos a német tudásom több mint kevés :D
előre is köszönöm ha valaki segíteni.
csonti07
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.12.25. 22:51
Nem nekem lesz hanem fateromnak, én majd jövőre szánom el magamat, neki szinte mind1 h milyen cucca van csak gondoltam rákérdezek h hol van nagy választék de akkor h konkrét legyek léc,cipő kellene ugye.
csonti07
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.12.25. 12:09
Sziasztok.
Azt szeretném megkérdezni, hogy sífelszerelést Pesten hol érdemes vásárolni? szóval hol van a legnagyobb választék? stb.
Kecskemétiek vagyunk de itt nem sok lehetőség van szóval úgy is fel kell majd mennünk.
előre is köszönöm.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.