Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Sz_György által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Sz_György
6 élménybeszámolót írt
6
6 éve tag
Topik: Útitárs
2019.11.20. 18:56
Holnap éjjeli/hajnali indulással: KAPRUN!
A döntés megszületett, megyek. Péntek,szombat, vasárnap és talán hétfőn szeretnék csúszni. Szállások ára 40-70 euróig/éj amit láttam szabadon, reggelivel illetve félpanzióval, szauna használattal. 2 vagy 3 éjszakát alszunk kint. Érkezés vasárnap vagy hétfőn 22-23 órakor. 3 napos bérlet 145 euro a négynapos 184,5 euro. Utiköltség kb. 45 - 75 euro oda-vissza pályamatricával együtt. Ha valakit érdekel holnapig jelezze. Indulni éjjel 2-4 körül szeretnék, akkor pénteken 10-11-re már a pályán vagyunk átöltözve. Üdv !
Sz_György
6 élménybeszámolót írt
6
6 éve tag
Topik: Útitárs
2019.11.17. 21:37
Sziasztok !

Ha normalizálódik a helyzet, várhatóan jövő hét szerda után ( 11.20) készülök Kaprun irányába 3-4 napra. Semmi sincs még kőbe vésve, hiszen a helyzet is folyamatosan változik.(Múlt héten már voltam, a gleccser jó volt.) :-)

Van helyem 1-6 fő részére. Ha más is gondolkozik kimenetelen akár mehetnénk együtt is utiköltség megosztásával. Normál esetben Dunaújvárosból indulok,de 100 km-en belül bármi jó lehet. Indulás-érkezés részemről szintén rugalmas. Üdv !
Sz_György
6 élménybeszámolót írt
6
6 éve tag
2018.11.02. 20:13
Egyetértek veled ! ... de amikor úgy szakad az eső,mintha dézsából öntenék,kicsit átgondoltuk mi a jó "B" terv ! :-)
Előzmény: (Mona 201700)
Sz_György
6 élménybeszámolót írt
6
6 éve tag
2018.11.01. 08:50
Igazad van, de ezt sajnos nem lehet befolyásolni. Nagyon jónak ígérkezett sok hóval, de sajnos máshogyan alakult. Nem voltunk nyugodtak,de ahogy a kínai mondaná: ...ne légy ideges,ha fúj a szél,mert attól még fújni fog ! :-) Szerdán sikerült feljutni, nyitva volt a pálya, csúsztunk egy jót, így legalább nem élmények nélkül jöttünk haza ! :-)
Előzmény: (csabeszka 201690)
Sz_György
6 élménybeszámolót írt
6
6 éve tag
2018.10.30. 15:55
:-) Köszi a tippet,de volt mikor az alpin centerig sem ment a lift... Ráadásul boardozni jöttem,túrasí nem opció... nekem. Igazából a kérdés arra irányult valakinek lehet-e jobb információja,mint nekem. Sajnos a válaszokból kiderült,hogy mi denki sötétben tapogatózik. A mai nap is zárva volt minden, így továbbra sem sikerült a hóval közeli kapcsolatba kerülnünk...:-( Még holnap javulhat a statisztika,de utána muszáj elindulnunk haza. Reméljük hamarosan szebb napokat élhetünk át,addig marad a sóvárgás ! :-)
Sz_György
6 élménybeszámolót írt
6
6 éve tag
2018.10.29. 20:12
Kaprun-Kitzsteinhorn már 2 napja zárva. Hintertux és szinte minden gleccser lezárva a szél miatt. Van valakinek valami infója,hogy esetleg nyit valami holnap,vagy továbbra is szobafogságra vagyunk ítélve ? Már azon gondolkodunk elindulunk haza,de 1métert se sikerült megtennünk havon,így ez nagyon fájna....
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.