Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gerebyzs által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
gerebyzs
2 élménybeszámolót írt
2
13 éve tag
2011.01.04. 09:48
MEGKERÜLT SÍLÉC

Tegnap tettem fel, hogy 29-én eltűnt a fiam léce Eplényben.Most szolgálhatok a jó hírrel, A LÉC MEGKERÜLT !

Az eplényi kölcsönzőből Fekete András szolgált egy telefonos elérhetőséggel, hogy valaki tévedésből nem az általa bérelt felszerelést vitte el, és egyben megadta elérhetőségét is. Mára meglett a léc, egy pesti sícentrumban lett leadva, és tényleg csak figyelmetlenségből vitték el a lécünket. A pesti cég egy pontos leírást kért a lécről, ez alapján be tudta azt azonosítani, így már mehetek érte.

Köszönet az eplényi kölcsönzőből Fekete Andrásnak a segítségért.

Egy tanulsága van a dolognak. Még ma le fogom fényképezni az összes lécünket és botunkat, hogy ez alapján egy előkerült felszerelés teljes bizonyossággal beazonosítható legyen.

Köszönet mindenkinek az ügyben nyújtott segítségét, örömmel töltött el, hogy ennyi segítőkész emberel hozott össze a sors.
gerebyzs
2 élménybeszámolót írt
2
13 éve tag
2011.01.03. 11:58
ELTŰNT SÍLÉC

Sajnos nekem is csatlakoznom kell Dimához, mivel dec 29-én kb. 5-kor a nagy dobogó melletti síléctartóból egy tea megvásárlásának ideje alatt eltűnt a fiam kb 165 cm-es Salomon léce és botja is. Ehhez elég volt 5 percre felügyelet nélkül hagyni a lécet. Hiába kerestük mindenhol, még a hangosba is bemondták, de természetesen nem lett eredménye,így nagyon keserű szájízzel fejeztük be a síelést. A kölcsönzőben le volt adva egy Salomon léc, de az nem a miénk volt.

Szeretném kérni a becsületes megtalálóját a lécnek, hogy juttassa vissza, nem teszünk feljelentést az ügyben, mi csak szeretnénk visszakapni a lécet, mert e nélkül kicsit nehéz a síelés.

Ha esetleg van valakinek valamilyen információja az eltűnt léccel kapcsolatban, kérem írjon a gerebyzs@gmail.com címre.

Dima, együtt érzek veled, és remélem több léc eltűnés nem lesz a szezonban.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.