Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

boldor által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
boldor
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
2022.02.13. 20:22
Ma voltunk ott, nagyon gáz. Aki ide készül inkább korcsolyát hozzon, tiszta jég az egész, gyorsan elhúztunk telgártba.
boldor
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
Topik: Telgárt
2022.02.13. 20:20
Ma voltunk Telgártban,vasárnap ellenére nem kellett a felvonókra várni.A pályák szépen kezeltek ,kifejezetten jó a hóminőség,a fekete pálya sem buckás,mint szokott lenni.Ajánlom mindenkinek aki egy jót akar csúszni.A freeride is ok a fenyők közt.
boldor
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
Topik: Telgárt
2022.02.09. 09:46
Szia,Magyar védettségit elfogadják?
Előzmény: (MarDa 215057)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
boldor
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
Topik: Telgárt
2022.02.09. 09:45
Szia,milyen igazolást kértek?Magyar védettségi kártyát elfogadják?
Előzmény: (gaboca 208405)
boldor
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
2020.12.30. 09:31
Sziasztok,szlovák átlépéssel van valakinek infója?Hazafelé mik a szabályok?A tényleges átlépési illetve visszautazási infó érdekelne ,nem a kiadott.köszi
boldor
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
2019.01.27. 14:02
Működik persze,nagyon jó hó van.De addig sem kell felmenni,még dobsiná előtt is van egy jó pálya,julius néven keresd.nekünk az jött be.
Előzmény: (dnorbi 203943)
boldor
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
2015.02.05. 13:58
Fókabőr van valakinek eladó ?
boldor
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
Topik: Bánkút
2015.02.01. 21:23
Üdv mindenkinek
Hát kéremszépen egy időjárásilag tökéletes hétvégén vagyok túl ,de a szám ize borzasztóan keserű.Konkrétan a sielők kiszolgálásával akadtak problémáim,de már nem is csodálkozom mert ez már évekre visszamenőleg állandósult,én személy szerint úgy gondolom hogy a jelenlegi sicentrum üzemeltetőinek ideje lenne már elgondolkodni a folytatáson,mert lelkesedésből nem lesz pénz soha ,márpedig itt nagyon sok hiányzik.Biztosan akadna egy tőkeerős szervezet aki fantáziát látna az üzemeltetésben és beruházna,mint erre sok jó példa van a mátrában is pl.És most jöjjenek a konkrétumok ,szombat reggel érkeztem és lehangoló állapotok fogadtak ,a pályákon kezelésnek alig akadt nyoma,felvonó összesen 1 db üzemelt az is délutánra feladta.Vasárnapra annyit javult a helyzet hogy éjjel kezelték a pályákat,igy azok állapota jobb lett,de akadt jó pár amihez hozzá sem nyultak.Viszont a két felvonó hol ment hol nem ,ismét ,aztán 3 ra befuccsolt minden,na ekkor lett elegem nekem is.Ja igen a szánkópályán millió ember,gyerek és a 2 felvonóból egy sem üzemelt ,egyébként rengetegen kilátogattak a rossz útviszonyok ellenére is ,és ezt kapták cserébe.El kellene ezen gondolkozni és átadni a helyet alkalmasabb üzemeltetőnek.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.