Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

drkrisz által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
drkrisz
4 élménybeszámolót írt
4
19 éve tag
2008.12.15. 12:08
Mi január 24.-től töltünk itt egy hetet és már alig várjuk!
Tényleg nagyon jó szállásokat lehet találni a neten. Nekünk 1 hét fejenként egy csodállatos appartmanban 40ezerre jött ki, amiben már minden benne van, a parkolástól kezdve a végtakarításig.
A neten a pályák leírása megfogott minket, az eősségük és a méretük miatt.
Jelenleg 160 cm hó van a hegyen, a völgyben pedig "csak" 1 méter. Szélcsendes -2 fokkal. Isteni! Totális elvágyódás!!!
drkrisz
4 élménybeszámolót írt
4
19 éve tag
2006.10.06. 15:34
Egyértelmű!
A budai K2-ben!
Vérprofi kiszolgálás, a legkekecebb kérdésekre is türelmes, szakszerű válaszok, és ami számomra a leghihetetlenebb volt, hogy lehetett alkudni... ÁHHH! És a léc, amit javasoltak és másfél óra elteltével :) meg is vettem, isteni!!
Ez komi, közöm nincs a céghez!
Ja, és a tavaly a vásárlást követően találkoztam az egyik alklamazottal (eladóval) Heiligenbluth-ban és memóriából is kíválóan vizsgázott!
Bátran ajánlom mindenkinek!
drkrisz
4 élménybeszámolót írt
4
19 éve tag
2004.12.20. 15:14
Annyira tündérbogarak vagytok, hogy ily részletességgel áradoztok, hogy már meg is nyugodtam, és borzasztóan várom!
Már csak egy dolog aggaszt és az a közlekedés! Remélem, hogy szilveszter körnéykén nem lepik el az autópályákat a vendégmunkások, hiszen a karácsony mellett otthon kell dajdajozni is!

Mindenesetre megígérem, hogy ha hazajöttünk, sok-sok képet fogok felrakni nektek, hogy gyönyörködjetek!

Apropó: Miért nem esik a hó Ausztriában december eleje óta? És ha már tudjuk az okát, akkor térjünk rá arra, hogy MIKOR FOG ESNI???????
Nem vagyok egy ideges, tépelődő nőci, de ez azért sok...

Csók mindenkinek, és köszi az infókat!
drkrisz
4 élménybeszámolót írt
4
19 éve tag
2004.12.17. 13:47
Sziasztok!
Szilveszterkor megyünk ki, azonban még nem jártunk itt! Légyszi....Ha esetleg volt már közületek valaki, akkor legyen olyen kedves pár szót szólni magáról a településről, illetőleg a pályákról! Nagyon megköszönném,lévén, hogy a mostani para izgulássá szelidülhetne!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.