Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Hol erdemes silecet venni?

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2006.10.06. 23:00
A K2 mellett még a Budaisportot is ajánlanám (XI. ker. Budafoki út, A schönherz kollégium mögött)
Csak jó tapasztalatom van velük.
És az e-bay szintén jó.
Tegnap vettem 287 EUR-ért i.xrc 1200-at. Itthon 140e FT körül van.
drkrisz
4 élménybeszámolót írt
4
19 éve tag
2006.10.06. 15:34
Egyértelmű!
A budai K2-ben!
Vérprofi kiszolgálás, a legkekecebb kérdésekre is türelmes, szakszerű válaszok, és ami számomra a leghihetetlenebb volt, hogy lehetett alkudni... ÁHHH! És a léc, amit javasoltak és másfél óra elteltével :) meg is vettem, isteni!!
Ez komi, közöm nincs a céghez!
Ja, és a tavaly a vásárlást követően találkoztam az egyik alklamazottal (eladóval) Heiligenbluth-ban és memóriából is kíválóan vizsgázott!
Bátran ajánlom mindenkinek!
PePro
77 élménybeszámolót írt
77
20 éve tag
2006.09.19. 21:41
én speciel az ebay-en szoktám (már 2x) vásárolni
issimus
268 élménybeszámolót írt
268
18 éve tag
2006.09.19. 21:30
A sport-or14-nél történetesen én is vettem lécet. Vadonatúj Dynastar T12-est (Atomic gyárban nyomják) Atomic device 311-es kötéssel írd és mond 65 euróért!!! Tél vége volt és kellett a hely. A léc szuper állapotban és hát ennyi pénzért semit nem kaptam volna, sehol...
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2006.02.06. 11:08
Ha tanács is kell akkor mindenképp szakboltban
PL:sielok.hu/uzletek.htm
Ilyenkor már érdemes ráfigyelni az akciókra,mert közeledik aszezon vége.
Vagy még egy:https://www.skioutlet.hu Itt elég jó árakat láttam.
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2006.02.06. 10:50
Egyszer mar leirtam a rossz tapasztalataimat lecvasarlasrol, most irnek jot is.

Hasznalt lec:
Hintertux gleccser labanal van egy sikolcsonzo(direkt az also allomas mellett). 1,5 eve vettunk ott egy 2 eves, hasznalt Blizzard SL lecet. Azota is jo, szerintem a 150EU-s ar is korrekt volt. Ha ara jarunk csak kivancsisagbol mindig erdeklodtem naluk valami utan, es mindig volt jo ajanlatuk. Erdemes megnezni.

Uj lec:
https://www.sport-or14.at
Graz mellett van (Atomic, Dinamic ...). Kis bolt, mailban (angol, nemet) lehet erdeklodni, aratkerni ... Egy sielessel osszekotve meg lehet ejteni a vasarlast. Tavaly februarban 400EU-ert vettem itt Atomic SL11-es lecet Neox 412 kotessel. (Otthon a Hervisben volt a legkedvezobb aron, 125eFt-ert. Csak ott a tavalyelotti modelleket is ugyanugy kiraktak ezen az aron mint az eppen aktualisokat.) Sajna a kotesben eltort egy muanyag lapka, igy egyszer vissza kellett mennem kirandulni egyet Ausztriaba, de szo nelkul csereltek a kotes also reszet (kb. 10percig tartott). Persze elotte mailben mar egyeztettem.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.