Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Hol erdemes silecet venni?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
872 élménybeszámolót írt
872
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Hol erdemes silecet venni?
2006.02.06. 10:50
Egyszer mar leirtam a rossz tapasztalataimat lecvasarlasrol, most irnek jot is.

Hasznalt lec:
Hintertux gleccser labanal van egy sikolcsonzo(direkt az also allomas mellett). 1,5 eve vettunk ott egy 2 eves, hasznalt Blizzard SL lecet. Azota is jo, szerintem a 150EU-s ar is korrekt volt. Ha ara jarunk csak kivancsisagbol mindig erdeklodtem naluk valami utan, es mindig volt jo ajanlatuk. Erdemes megnezni.

Uj lec:
https://www.sport-or14.at
Graz mellett van (Atomic, Dinamic ...). Kis bolt, mailban (angol, nemet) lehet erdeklodni, aratkerni ... Egy sielessel osszekotve meg lehet ejteni a vasarlast. Tavaly februarban 400EU-ert vettem itt Atomic SL11-es lecet Neox 412 kotessel. (Otthon a Hervisben volt a legkedvezobb aron, 125eFt-ert. Csak ott a tavalyelotti modelleket is ugyanugy kiraktak ezen az aron mint az eppen aktualisokat.) Sajna a kotesben eltort egy muanyag lapka, igy egyszer vissza kellett mennem kirandulni egyet Ausztriaba, de szo nelkul csereltek a kotes also reszet (kb. 10percig tartott). Persze elotte mailben mar egyeztettem.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.