Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik lécet válasszam? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
bikkamokka
22 élménybeszámolót írt
22
15 éve tag
2011.01.28. 22:54
Arra jó lesz, hogy szűkítse a kipróbálandó lécek számát a vásárlás előtt, mivel a "tesztek" jórésze erősen szubjektív lesz. Aki elmegy egy-egy tesztnapra annak az információja értékesebb lesz. Főleg akkor, ha hasonló felépítésű léceket tud összehasonlítani.
(Azon meglepődnék, ha valaki leírná, hogy a vett egy A/B/F/H/N/R/S/V stb... márkájú lécet, valami komolyabatt, de nem igazán elégedett vele, mert...)
Előzmény: (vanczi 106599)
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2011.01.28. 21:01
Ez csak a vájfülűeknek lenne igazán érdekes! Én, mint laikus, sokszor azt sem tudom, miről beszéltek!
Előzmény: (vanczi 106599)
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
2011.01.28. 20:40
Kedves fórumozó társak!

mit szólnátok ahhoz, ha nyitnánk egy olyan topikot, amiben mindenki leírhatná a tapasztalatait azokról a lecekről, amivel eddig ment, akár ilyen tesztszerű értékelést is belevehetnénk.

szerintem jó volna, mert így egyeseknek, akik vásárlás előtt állnak, és kcisit jobban beleássák magukat a dolgokba, nagy segítséget tudna nyújtani. én például sosem vennék már úgy sílecet, hogy előtte nem túrtam fel az összes anyagot amit csak találni egy adott lécről. sajna ezt leginkább csak külföldi idegen nyelvű írásokban lehet megtalálni, sokszor alig 2-3 bejegyzést, vásárlói véleményt látni egy-egy kevésbé népszerű modellről.

ha mindenki írna valami okosságot, illetve van összehasonlítási alapja amit bele is tud venni, azzal csak jól járnánk. szerintem sokan kíváncsiak vagyunk, hogy vajon x-y síléc milyen lehet...

várom a további ötleteket !
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.