Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gerlitzen Alpe - Karintia topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Greni82
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2011.01.29. 09:02
ezek azért már bíztatóbb hírek, mint az eddigiek. Mi 11-én indulunk. Kéne egy kis friss hó...
Előzmény: (Subely 106474)
Subely
23 élménybeszámolót írt
23
13 éve tag
2011.01.28. 10:48
Sziasztok,

Mi most jöttünk haza tegnap Gerlitzenről, és az 1 héttel ez előtti rémhírekkel ellentétben már rendben voltak a pályák. Azért délutánra néhány pálya kijegesedett (pl. az 5-ös és a 8-as), de összességében síelhetők voltak. Nagyon megfelelő most kint az idő, mert folyamatosan 0 alatt van a hőmérséklet. Sajnos az egyik legjobb pályát, az 1-eset szerdán és csütörtökön nem kezelték, így helyenként le is volt zárva.
Amondó vagyok, ha nem féltek a csákányos felvonótól, akkor menjetek karcolni a 11-es pályára, kevesen vannak és egész nap síelhető.

FearTomi:
Szerintem nem annyira vészesek kint az árak. Egy hüttében meg lehet kajolni 10-11 €-ból barátságosan. Én 400 €-t vittem ki magammal, és úgy jöttem ki 190-ből, hogy tesómmal ketten egy kasszán voltunk, plusz vettem egy Eisbar sapkát is:). Szóval, ha kb. 6 napra mész, kijössz 200-ből simán! :)

Üdv Mindenkinek,
Attila
Előzmény: (FearTomi 105761)
FearTomi
23 élménybeszámolót írt
23
13 éve tag
2011.01.25. 20:54
Mennyire durvák kint az árak, csak, hogy mennyi költőpénzzel számoljak!
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.