Előzmény és válaszok a Kapuk között, költség hatékonyan topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
18 éve tag
2011.02.14. 19:35
Egy kitűzött pálya engem is érdekel, hacsak nem kell túlságosan messzire menni.
Előzmény: (Soma 110081)
Soma
673 élménybeszámolót írt
673
20 éve tag
2011.02.14. 19:18
Tudom, de egyszerre csak egy helyen tudunk lenni, és ez a találkozó már egy hete szerveződött.
Előzmény: (Robin 110059)
Robin
2514 élménybeszámolót írt
2514
19 éve tag
2011.02.14. 17:51
Nem mindenki Pesti ,arra azért gondolj !
Előzmény: (Soma 110054)
Soma
673 élménybeszámolót írt
673
20 éve tag
2011.02.14. 17:32
Mindenkit, akit érdekel, szeretettel várunk 16.-án szerdán 18.00 órakor az Űllői u. - Ecseri út sarkán lévő McDonaldsban
h i r d e t é s