Előzmény és válaszok a Weißsee topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5481 élménybeszámolót írt
5481
Admin
2014.04.13. 22:21
Érdemes visszamenni szép időben is, mert fantasztikus a látvány, délben megy egy sör, jagatee a Rudolfshütte teraszán, nap végén megy egy autentikus apres sí a Palettiben (hütte a parkolónál).
Előzmény: (Robin 172232)
Robin
2514 élménybeszámolót írt
2514
19 éve tag
2014.04.13. 21:30
Lent a völgyben eső esett de fent a hegyen fantasztikus 20 cm-es porhó volt. A terpből sok mindent nem láttam a nagy felhőnek köszönhetően.
h i r d e t é s