Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard választás haladónak topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
gabszi15
15 élménybeszámolót írt
15
9 éve tag
2014.12.11. 13:04
Ez is bent volt az eredeti gondolatok között :)Lehet tényleg ez lesz a végső megoldás :)Köszi az ötleteket!
Előzmény: (golo 175454)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2014.12.11. 12:54
"Amúgy eddig egy rockeres lapom volt ami a pályán csak bohóckodásra volt jó parkba meg még nem tudtam igazán kihasználni."

Szerintem ezzel meg is van a helyes válasz (lásd "vegyél egy komolyabb all-mountain deszkát és használd tovább a régit a parkban"). Ezzel kellett volna kezdened :)
Előzmény: (gabszi15 175450)
gabszi15
15 élménybeszámolót írt
15
9 éve tag
2014.12.11. 12:25
Az a baj nem egyszer volt már olyan hogy ugy mentem fel hogy ma parkozok és a park vagy nem volt nyitva mert átépítették vagy annyian voltak hogy nem volt értelme bemenni.
Amúgy eddig egy rockeres lapom volt ami a pályán csak bohóckodásra volt jó parkba meg még nemtudtam igazán kihasználni.
Előzmény: (golo 175448)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2014.12.11. 11:45
Olyan nincs, hogy reggel ne tudd eldönteni, hogy aznap nagyokat csúszol vagy inkább a parkban múlatod az időt.
Sőt a helyek kb. felénél a parkoló sincs túl messze, lecsúszol, odamész a kocsihoz, megeszel egy szendvicset, majd kicseréled a lapot és már mehetsz is vissza.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.