Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Weinebene topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Yovena
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2014.12.24. 14:24
Igen, Graziak vagyunk már 3 éve, és minden évben a Ski Südautobahn bérletet vesszük meg. Ebben 4 pálya van benne: Koralpe, Weinebene, Salzstiegl és Hebalm. Eddig leginkább Weinebenere jártunk a snowpark miatt, Hebalmra pedig hétköznap estire. Viszont a Koralpe idén ujítás a bérletben és úgy vettem észre fejlesztgetnek (pl snowpark ott is) Ugyhogy meglátjuk idén is marad e Weinebene kedvencnek vagy Koralpe übereli. Most Magyarországon vagyunk, de ha gondolod késöbb összebeszélhetünk, ha terveztek még menni akár Weinebenere, akár máshová.
Előzmény: (bence84 176073)
bence84
92 élménybeszámolót írt
92
13 éve tag
2014.12.24. 09:51
Köszi Yovena, úgy látszik lassan jön a hó :)
http://www.bergfex.com/steiermark/wetter/schneevorhersage/?t=48_72
Látom, Te is Grazból szoktál eljárni. Mik a kedvenc pályáid?
Előzmény: (Yovena 176018)
Yovena
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2014.12.22. 21:55
Hello! Ugyan nem voltunk még kint idén, de jól ismerjük a terepet. Kellemes családias hely, nem tudom mennyire ismeritek. Viszont utolsó infóm szerint még csak a kisebb hegy megy működő liftekkel, 20-30 cm hóval. A nagyobb, hosszabb pályákat még nem sikerült kellöen behavazni.Viszont ha kisgyerekkel mentek szerintem egy könnyed besízésre, tanulásra a kis hegy is elegendő egy jó nap eltöltésére.
Előzmény: (bence84 176010)
bence84
92 élménybeszámolót írt
92
13 éve tag
2014.12.22. 21:04
Sziasztok!
Pénteken ide tervezünk menni családilag, 2 kisgyerekkel. Ahogy látom, egy része már nyitva van. Volt mostanában valaki? Írhatnátok, hogy milyen. Köszi!
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.