Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hogyan, hol tanuljunk síelni? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2015.02.19. 22:58
Lehet, rögeszme... Engem meggyőzött az egyik rendszer, és amikor a két rendszer ütköztetését szebben tálaltam, azok a szakemberek is hozzászóltak, akik az általam preferált tematikát képviselik. Mint ők többször kifejtették, nincs érv a kidőlés, az ívbelső láb kanyarban felemelése stb. mellett, és én hiszek nekik. Hitem szerintem nem vak: folyamatosan figyelek. Oktatót is kérdeztem a "gumicsontomról", és azt a választ kaptam, hogy így épül egymásra, és kész. Erről a számomra hiteles szakemberek másként nyilatkoztak: lehet az alapoktól azonos mozgásformát építeni (és aztán folytatni pl. a rövidlendület felé is).

Már előző hozzászólásomban írtam, hogy okultam a vitából. Belátom, most túllőttem a célon, nem a mi, hanem a hogyan szempontjából.

Akár kedves is lehetnék a fórumon, Csabor szerint. Majd megpróbálom. ;-)

u.i.: Sokszor megyek tömegközlekedve, nem gond, az elágazásnál pedig mindig felvesz valaki. :-)
Előzmény: (RM 180936)
RM
874 élménybeszámolót írt
874
19 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2015.02.19. 22:34
Rera, ez nem küzdelem, nekem inkább már rögeszmének tűnik. :-) Legközelebb szerintem kérdezz rá az oktatónál, mit miért csinál egy tea mellett, ahelyett, hogy "meghurcolod" itt a fórumon. Aztán lehet eszmét cserélni ...

Azért remélem akad, aki kivisz holnap. ;-)
Előzmény: (Rera 180929)
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2015.02.19. 21:41
Köszönöm a hozzászólásokat, okultam a vitából. Kicsi vagyok én ahhoz, hogy egy egész rendszer ellen küzdjek. Az írásaimért vállalom a felelősséget. Szomorú is vagyok, kár azért a maradi síoktató-közösségért -- egy csodálatos kis terepen. A holnap reggeli fuvart megtagadták, már nem akarok bizonyítani semmit, majd feljutok valahogyan, mindig van valahogyan! Síelni fogok, az biztos!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.