Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kékestető topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
fureszt
6 élménybeszámolót írt
6
10 éve tag
2016.01.31. 16:11
Persze, hogy nincs gazdája. Ez már akkor kitűnt amikor az északi pályákon megépítették a sífelvonót anélkül, hogy tisztában lettek volna vele, hogy ott hóágyúzni nem lehet. Nem is tudom beindították-e valaha az ottani felvonókat. Aztán meg a hozzájuk való feljutás is korlátozott. Mint a fórumozóktól megtudtam hétvégén csak a 10óra előtt érkezőket fogadják. Hát van ilyen vállalkozó aki nem törődik vele mennyi ember veszi igénybe a szolgáltatásait? Megépít egy felvonót amit nem tud használni? Szerintem ilyen ember nincs. Csoda hogy ennek ellenére működik. Lehet lelekes amatőrök csinálják szívességből az üzemeltetést.
Előzmény: (Viri 186954)
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2016.01.29. 12:10
Nos aki sízni jár akár belföldre vagy külföldre, szerintem első útja ide a sielok.hu fórumára vezet, hogy tájékozódjon. Ezért ismételném meg korábbi megjegyzésemet:

"Miért tűnik úgy, hogy nincs gazdája a kékesi sípályának?
Én úgy érzem!
Nincs reagálás a kérdésekre, nem jönnek a friss infók mint a többi pályákról!"

Biztos vannak illetékesek, akik közzé tehetnék a friss híreket itt is. Jó jó, van honlapjuk, de az a többieknek is van.
TZoli
1159 élménybeszámolót írt
1159
20 éve tag
2016.01.29. 09:03
Ha valaki most megnézi a honlapot, akkor ezt látja:

A várt kisebb havazás helyett eső érkezett hajnalban. Ez tovább rontotta a pályák minőségét.
A pályák az enyhébb időben nem tudtak kifagyni, így a megfelelő karbantartásukat sem lehet megoldani.
Pénteki esti sízés elmarad!
2016.01.29. Péntek estétől a Kékestető Sícentrum – átmenetileg – ZÁRVA!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.