Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Murau - Kreischberg topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Mayanna
3 élménybeszámolót írt
3
10 éve tag
2016.03.04. 20:34
Csak annyit szeretnèk megjegyezni, hogy ha valaki akar, talál kukàt, a tanulòpàlya aljàn is van. De sajnos èn is ezt làttam, hogy a sììsuli előtt teljes lelki nyugalommal szìvja apuka a cigit, a füstöt a sorakozò gyerekekre fùjja, majd a csikket ledobja ès a lècèvel a hòba dolgozza. Pèldamutatò okos felnőtt. :(
Előzmény: (minerel 188267)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2016.03.03. 19:11
A mai nap nem pihent Holle anyó. Egész nap esett a hó. Gyakorlatilag tök mindegy hol mentél mindenhol freeride volt. Ez a kevésbé rutinosaknak okozott is némi fejtörést de balesetet nem láttam úgyhogy nyilván meg tudták oldani a mélyhavas problémákat.
Ilyenkor a fekete pályák is nagyon jók voltak a combig érő porhóban :-)
A rosen oldal kimondottan jó volt bár elég szibériai hangulat uralkodott fent. Voltak akik felmentek a "szupegyors" lifttel aztán el is menekültek onnan.
Akik most érkeznek a mitteltől felfelé nagyon jó hóviszonyokra számíthatnak.

Utólag megjegyezném, hogy nagyon legalja pár honfitársunk akik eldobálják a csikkjeiket a sísuli előtt ahol ugye többségében gyerekek vannak. Tettüket azzal magyarázzák, hogy hová dobják ha nincs kuka? No comment... vagyis én kommentáltam és felszedettem.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.