Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Selmecbánya - Salamandra Ski Centrum topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2017.12.11. 12:48
Sajnos messze nem lesz a határig megcsinálva, összvissz Vác-délig: https://nif.hu/projektek/2015/10/m2-gyorsforgalmi-ut-2x2-savos-bovitese-a-budapest-vac-kozotti-szakaszon/

Bár már ennek is örülni kell, de majd mire a határig gyorsforgalmin haladhatunk, az még nagyon-nagyon messze lesz...
Előzmény: (gaboca 197179)
gaboca
3378 élménybeszámolót írt
3378
15 éve tag
2017.12.10. 13:00
Nem felújítják, konkrétan kétsávositják, a nyomvonal tervek már elfogadásra kerültek, úgy tudom, egészen a határig meg lesz építve a kétsávos.
Előzmény: (rsebi 197178)
rsebi
80 élménybeszámolót írt
80
16 éve tag
2017.12.10. 11:05
Tegnap elindult a szezon itt is a hangulat is ennek megfelelő volt. Senki se törte azon magát hogy nyitásra kiérjen és végig csússza a napot. Egy igazi szezonkezdeti bemelegítő nap volt. Nem voltak sokan annak ellenére hogy a jegy ára csak 10 euró volt. A pálya kezdetben jó volt délutánra a felső rész kezdet egy kicsit buckásodni illetve fagyos is lett. A felső részen a szél megélénkült. Ami egy kicsit rossz volt hogy minden szlovákul volt kiírva. Az étterem önkiszolgálós, választék ennek megfelelő, persze itt is minden csak szlovákul. Szerencsére a pénztáros angolul és németül is jól tudott így a választék ismertetése után rögtönözve tudtam is ebédet kérni. (egy kicsit drágábban ebédeltem mint a napi jegy ára). Egy DJ-t is hívtak aki a délelőtti órákban szorgosan keverte a számokat. Műjégpálya is működött.
Budapest délebbik feléről mentem 155 km-re van a pálya, az út ennek ellenére majdnem három óra volt egy negyedórás megállóval. Az is közrejátszik hogy az M2-t felújítják és 20 km-en keresztül egyáltalán nem lehet előzni és 60-as korlátozás van. Rétsági körforgóig elkelne egy jó autóút.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.