Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Pantherophis
58 élménybeszámolót írt
58
14 éve tag
2020.11.04. 10:40
Kedves batus!
Ez az információ engem érdekelne bővebben. Lehet tudni, hogy melyik műsorban mikor hangzott el az interjú? Vissza lehet hallgatni az adást?
Illetve várható erről valamilyen anyag, hír?
Köszönöm
Bata Attila
2089 élménybeszámolót írt
2089
18 éve tag
2020.11.03. 19:08
Ma reggel a Kossuth rádióban a szóvivő azt mondta, hogy a 2021/2022-es szezonra tervezik kibővíteni a síterepet, az engedélyek egy részét már megszerezték.

A terv szerint megdupláznák a síelhető pályák hosszát. Új irányba fognak terjeszkedni, ez már egy 18 éves elképzelés megvalósítása lenne.

Valószínűleg erről van szó...
Előzmény: (Kis Kovi 209620)
Kis Kovi
287 élménybeszámolót írt
287
14 éve tag
2020.11.02. 20:25
Szerintetek erről már végképp letettek, pedig milyen jól hangzik.


https://sielok.hu/rovat/simania/cikk/korosi-imre-interju-2008/

"Az első fejlesztési fázis most, 2008-ban fejeződik be. Ha a pályázati lehetőségek megengedik, a következő ütemben egy hatalmas területen, egészen 930 méteres magasságig, a piszkéstetői obszervatóriumig folytatnánk a bővítést. Akkor a leghosszabb pályánk már egy ülőliftes, 2,5 kilométer hosszú szakasz lenne. Ezzel a fejlesztéssel össze lehetne kötni Piszkéstetőt, Mátraszentlászlót és Mátraszentistvánt, létrehozva egy változatos, nagy területű síterepet. Akkor a Sípark elérné egy kis-közepes osztrák pálya színvonalát."