Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kezdő snowboardos vagyok topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2009.10.26. 22:32
Raja-nak:

Nekem is egy főtt tészta puhaságú L4Y deszkán (e-bay-en vettem) voltak hasonló gondolataim és vettem egy használt F2 Eliminator-t. Tök jó lett, szépen összepasszolunk.
Valóban, a SKIBOY-os eladó fiú nem mulasztotta el megjegyezni, hogy jó-jó az eliminator, de a Hammer a tutti.

Minerel:
Ausztriában hogy és hol veszel alacsonyabb áron cuccokat?
Eddig még mindig a magyaroszáginál magasabb áron találtam cuccokat! Te merre csemegézel?

F
Előzmény: (Rajah975 71955)
Rajah975
61 élménybeszámolót írt
61
14 éve tag
2009.10.22. 10:57
Helló!

Végigolvastam egy csomó bejegyzést mindenféle témában és rájöttem, hogy mi a bajom a mostani lapommal. Egy 4. szezonos L4Y deszka, ami arra tökéletes volt, hogy megtanuljak magabiztosan menni, meg bohóckodni, de tavaly az utolsó csúszászok körül már kezdtem azt érezni, hogy a határon vagyok. Nem elég stabil, tekeredik, nem úgy megy lapon, ahogy szeretném, stb. Most, hogy olvasgattam, rájöttem, hogy kinőttem szegényt, pedig annyira szép :-) Így most megérett a cserére, csakhogy ugyanúgy, mint a kötésnél itt is kérdések merültek fel.

- keményebb deszkát szeretnék, méreteimből adódóan nem nagyon ugrándozom vele nagyokat, mert félek a lavináktól :-)
- valami olyat, ami kihúz pár szezont normál használat mellett

Tudtok ajánlani valamit? Elsősorban nem márka érdekelne, mert azt úgyis az ár fogja megszabni. Olyanban kérnék segítséget, hogy léteznek-e varázsszámok a keménységre.

Amiben biztos vagyok:
- Olyan 245-255 széles kell, mert nagy lábon élek
- Olyan 160+-2 cm hosszú
- Bírjon el stabilan 105 kg-ot :-((((

Fogalmam sincs, hogy a mostani deszka milyen kemény, de az tuti, hogy ennél keményebb kell, mert csavarodik egy erősebb kanyarban.

Illetve az is nagy segítség lenne, ha tudnátok ajánlani olyan boltot Budapesten, ahol vannak annyira segítőkész és hozzáértő emberek, akik ilyenben felvilágosítanak, segítenek és van is választék náluk.

Köszi előre is!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.