Előzmény és válaszok a Ez pedig ÉN vagyok! topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabor
3483 élménybeszámolót írt
3483
16 éve tag
2010.11.09. 15:04
Valaki elmagyarázhatná egy szerény falusi műszerésznek, hogyan kell képet feltenni.

Csabor
Előzmény: (AAron 92883)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
18 éve tag
2010.11.09. 14:59
Az elkövetkező időszakban több olyan esemény is lesz, ahol több fórumtárs is tiszteletét teszi. Mivel szerintem itt többen életükben sosem látták egymást, most itt a lehetőség. Másrészt pedig, akár meg is ismerhetjük egymást s sípályán.
Hölgyeim és Uram!
Ez vagyok ÉN
27.JPG
Aron.jpg
2.2.12.JPG
P1010068.JPG
23.jpg
Kep-075.jpg
CSC-0122.JPG
DSC-0484.JPG
CSC-0627.JPG
h i r d e t é s