Előzmény és válaszok a Ez pedig ÉN vagyok! topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
vasssy
1790 élménybeszámolót írt
1790
20 éve tag
2010.12.01. 18:00
Too much information... :-)
Előzmény: (csabor 95474)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
18 éve tag
2010.12.01. 17:50
Megvakultam!

Köszi, Csabor!
Előzmény: (csabor 95474)
csabor
3483 élménybeszámolót írt
3483
16 éve tag
2010.12.01. 17:39
Én nem fenyegetőzöm feleslegesen.

Csabor
h i r d e t é s