Előzmény és válaszok a Ez pedig ÉN vagyok! topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
20 éve tag
2010.12.01. 18:55
Csabor mint Rózsa Sándor az udvaron, amit mögmondtam azt mögmondtam :D No de komolyan miért csak ez a maroknyi ember tett fel képeket , talán szégyenlik magukat ??
Előzmény: (csabor 95474)
Bukfenc
547 élménybeszámolót írt
547
17 éve tag
2010.12.01. 18:52
csabor , az iszlám nők ezt viselik a csador alatt a fejükön?
Akkor be kell tiltani!!
Előzmény: (csabor 95474)
vasssy
1790 élménybeszámolót írt
1790
20 éve tag
2010.12.01. 18:00
Too much information... :-)
Előzmény: (csabor 95474)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
18 éve tag
2010.12.01. 17:50
Megvakultam!

Köszi, Csabor!
Előzmény: (csabor 95474)
csabor
3483 élménybeszámolót írt
3483
16 éve tag
2010.12.01. 17:39
Én nem fenyegetőzöm feleslegesen.

Csabor
h i r d e t é s