Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Murau - Kreischberg topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Blankusz
8 élménybeszámolót írt
8
19 éve tag
2010.12.02. 13:42
Szia Gabi, köszönöm az infokat. kicsit zavar, hogy egy légtérben vannak az ágyak. nekem úgy írták, hogy van külön háló szoba és külön nappali... nekem egy emeleti apartmant említettek. a 3-as házikó emeltén levő apartmanjuk lenne szabad, mikor mi megyünk. még rákérdezek, hogy hány légterű, mert nekünk fontos (a gyerek miatt) a min. 2 légtér. minden esetre KÖSZI!
Előzmény: (schuht 95664)
schuht
130 élménybeszámolót írt
130
20 éve tag
2010.12.02. 12:34
Szia Blankusz! Én már laktam ebben az appartmannban, szerintem teljesen korrekt. Ha ugyanarról van szó, akkor ez egy földszinti 3 fős Garconniere. Egylégtérben található a 3 ágy, s az étkező asztal. A konyha a bejárati kis közlekedőben van. Nagyon jól felszerelt, de sajnos micro nincsen. A fürdő nagyon szép, kád van benne de elhúzható kis ajtóval lehet benne tusolni, s törölközőszárítóval, s hajszárítóval.Szerintem tökéletes.Van az appartmannhoz sítároló is, de mi inkább bevittük a fürdőbe a cipőket(volt hely bőven), a síléceket, pedig a bejárati ajtó mellé helyeztük egy rongyra. Mi közvetlenül a Ferienparktól foglaltuk, melynek e-mail címe:https://www.ferien-park.at .Az árban benne volt a pár lépésnyire található uszoda szaunával együtt. A sípálya kb. 100-150 méter, sícipővel egy kicsit kellemetlen hosszú, de ki lehet bírni. A kocsival közvetlen az appartmann előtt tudsz parkolni, s ha úgy gondoljátok, akkor azt a pár métert kocsival is meg lehet tenni. A parkolás ingyenes. Üdv Gabi
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.