Előzmény és válaszok a Ez pedig ÉN vagyok! topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
21 éve tag
2010.12.12. 07:58
Mindkettő ravasz, de azért jobb a fóka, mint a róka.
Előzmény: (WAndrea 97688)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
20 éve tag
2010.12.12. 07:09
Biztosan nem fáztál mert vastagon betakaróztál :D Ami érdekes, hogy tutira minden társaságban van igaz barát akinek a legjobb pillanatokban kéznél a gépe :D:D
Előzmény: (WAndrea 97688)
WAndrea
1113 élménybeszámolót írt
1113
24 éve tag
2010.12.11. 23:53
Csatlakoznék én is két ma készült képpel!
Sítúrázás közben történt, hogy lecsúszott a fóka a lécem orráról és amikor vissza akartam akasztani, beborultam a méteres friss hóba. A helyszín a Dachstein Ruhe fölötti hegyoldal, Bachalm felé.

Próbáljátok ki a sítúrázást! Imádom!!!
P1000881-.JPG
P1000882-.JPG
h i r d e t é s