Előzmény és válaszok a Ez pedig ÉN vagyok! topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
20 éve tag
2010.12.14. 22:14
Minden rosszban van valami jó :D.
Előzmény: (Agent 98195)
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
22 éve tag
2010.12.14. 22:11
Ha már síelni nem lehetett - söröztem:)
Előzmény: (maci-laci 98192)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
20 éve tag
2010.12.14. 22:05
Úgy látom ami kutyánk kölyke vagy :D:D.
Előzmény: (Agent 98189)
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
22 éve tag
2010.12.14. 21:57
Emmeg' én, múlt héten, +30C° - jéghideg sör.
PC097341.JPG
h i r d e t é s