Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szilveszter Ausztriában

ÜZENETEK (50)Időben csökkenő Időben csökkenő
katificzere
2 élménybeszámolót írt
2
15 éve tag
2008.09.19. 10:24
Kedves Kazi!
Én most mondtam le egy 4 ágyas apartmant, próbálkozz, talán még elcsíped.
arlerhof@hotmail.com
80 euró/ap/éj
Annyi van, h egy szobában van a 4 ágy.

Sok sikert!
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2008.09.18. 21:13
Osha, ha megfelel a szánkó is, akkor OT-n a Gnadelalmnál vannak szilveszteri szánkópartik.
Eje
101 élménybeszámolót írt
101
19 éve tag
2008.09.18. 10:44
Kazi79!

Rauris igaz TibiF?
Viszonylag sok szálláshely zsákutca és ezért kevesen vannak.
Üdv.: Eje
TibiF
545 élménybeszámolót írt
545
19 éve tag
2008.09.18. 09:17
kazi79,

Sajnos a szilveszteri időszak ausztriában a főszezon, szerintem ilyenkor még többen vannak mint a tavaszi szünet idején mivel mindenki aki teheti szabadságon van a két ünnep között. A jó helyeket általában már egy évvel előtte lefoglalják. Mi 2 felnőtt+2 gyerekkel próbálkoztunk még nyár elején és nagyon nehezen találtunk szállást. Kb. 40-50 hely felhívása után találtunk szabad helyet. Szóval az a tapasztalat, hogy jövő szilveszterre már az idén lefoglaljuk a szállást. Próbalkozhatsz az adott síközpont turista irodájánál, azok tudják hol vannak még szabad szállások. Ezenkívül még az interneten is kereshetsz, de nekem az a tapasztalatom, hogy a szilveszteri szabadnak jelzett hely már nem szabad amikor felhívod a szállást. Kitartás és lehet összejön.
kazi79
128 élménybeszámolót írt
128
18 éve tag
2008.09.17. 14:07
Sziasztok!

Én is próbálkoztam, de sajnos nem sikerült olyan szállást találnom (igaz még várok visszajelzéseket), ahol volna szabad hely.
Ami nagyon kedvezőnek tűnt, az a Hotel Steindl Millstattban. Wellnes részleg, úszómedence, félpanzió, vacsorához italok, családi apartman!
7 éjszaka foglalása esetén Karintia Gold síbérlet 5 napra! 2 felnőtt két gyerek esetére kb. 300.000 Ft-ra jött volna ki szilveszter időszakában.
15 km-en belül három síterep (így a hóbiztosság adott), köztük Bad Kleinkirchheim!
Azon kívül kb. 30 apartmant, hotelt és panziót kerestem meg, de mindenki tele van!
Sajnos lekéstünk!
Üdv
Kazi
Osha
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2008.09.17. 11:10
Köszi Stani, de olyan messzire nem akarok menni.. :-)
Csak nem áll távol tőlem a gondolat, h alkohollal kipárnázott tudattal átsiklani az új évbe! :-)
Hátha tud esetleg vki erre a projektre megoldást közelebb is...
üdv.
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2008.09.17. 10:04
Én amelyikekről tudok azok ugyanúgy bezárnak éjfél előtt.
Viszont az olaszoknál és a svájciaknál van egy-két olyan esti pálya, ami éjfél után is megy, Meran felett síterepen hajnali kettőig, háromig ezen a napon!
Osha
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2008.09.17. 08:53
Üdvözlet Minden Síbarátnak!
Látom már kezd mocorogni bennünk a kisördög, hogy egy picit hűvösebbre fordult az idő! :-)
Nekem egy kérdésem lenne...
Tud valaki olyan sípályát esetleg, ahol szilveszter éjjel is lehet síelni?
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2008.09.16. 11:11
szerintem bármelyik osztrák síterep alkalmas erre. A bulival ne legyen gondotok, mert ők is ugyanúgy fognak bulizni. Sőt a legnagyobb bulik a hüttékben kocsmákban vannak. Fiataloknak ajánlatos hely Sölden. Ott van a Cube hotel csak fiatalok szállnak meg benne. De sok osztrák síterepen találtok szállást az uatzási katalógusokban. Schladming, Kreischberg, Sölden, Kparun mind nagyon bulis hely.

cool
knandi
7 élménybeszámolót írt
7
15 éve tag
2008.09.15. 20:48
Sziasztok

Kérlek benneteket ajánljatok nekem szilveszterre ausztriai lehetőségeket!
Talán még időben vagyok a szervezéssel.
Fiatalok révén azért jó lenne szilveszter estét bulival eltölteni,tehát nem baj ha nem az erdő közepén lenne egy fakunyhó:)
Túl méregdrága se legyen azért:)
köszi előre is!
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.