Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ausztriai szállás ajánló

ÜZENETEK (42)Időben csökkenő Időben csökkenő
tubfish
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2009.03.16. 12:06
haus sonnrain, Flachauban, a space jet 1-től kb 200 m-re van.
http://members.aon.at/sonnrain/
szuper a ház és az apartmanok is, makulátlan tisztaság, minden mintha új lenne, felszerelt konyha (még sütő is volt!), fürdőben hajszárító, törölköző, külön tároló a léceknek, botoknak, a cipőknek pedig fűtött tartórúd! a háziak kedvesek voltak, a házi macska is :) kérésre reggel friss kenyér jön házhoz. szóval top osztrák színvonal. van egy aránylag olcsó penny market is a közelben. Flachauból könnyen, autó nélkül is elérhető Wagrain, Alpendorf, St. Johann, Zauchensee.
Ami minket meglepett (bár az osztrák szállásokra alapvetően jellemző, de nekünk pont nem említették és a weboldalukon sincs, ezért kellemetlen meglepi volt), hogy a szállás és üdülőhelyi díj felett még áramdíjat is kellett fizetni, a mi 4-személyes apartmanunkra 50 euro-t. mi a 4-személyest 3-an 75 euro/nap-ért kaptuk, 4 fő esetén 100 lett volna. szóval nem olcsó, de ha jó és kényelmes helyet szeretnétek, ajánljuk nagyon, csak kérdezzetek rá előre az áramdíjra! ;)
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2009.03.16. 09:29
Ha jól érezted magad egy szálláson kérlek tedd közkincsé, mutasd be, hogy mások is kipróbálhassák!
Rákerestem, s ilyen topikot nem találtam (Fekete lista az van) a fórumban egyik országnál sem. Szerintem hasznos lenne a későbbiekben mindenkinek a következő sítúrája tervezéséhez.
Hát rajta, írjátok meg azon szállások ismertetését, melyek elnyerték tetszéseteket!
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.