Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

vh által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (248)Időben csökkenő Időben csökkenő
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
Topik: Lachtal
2007.11.21. 18:58
Hi!

Lachtal a méreteihez képest jó hely. Egyetlen gond van, hogy gyakran van köd, és szeles idő. MIvel elég magasan van, a pálya tetején nincsenek fák, eléggé kitett a szélnek. Különben mindenki talál magának való pályát. Jó sielők azért három nap alatt megunják.
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
2007.11.21. 18:46
Sziasztok Mindenki!

Vigyázz! Nem mindegy, hogy Folgarida, vagy Folgaria. Mivel azt írtad, hogy Marilleva-Folgarida, így biztos vagyok benne, hogy mire gondolsz.
Igen, átsíelhető. Madonna di Campiglio, Marilleva, Folgarida össze vannak kötve. Gyönyörű pályarendszer, szépen gondozzák. A Superskirama bérlet érvényes ezeken kívül még Pejo, Tonale, Monte Bondone pályáira is. Ezeket sível nem tudod elérni, autóval Tonale Marillevától 20 perc.
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
Topik: Lachtal
2007.03.07. 17:49
Nagyon várom a beszámolódat. Remélem szép időtök lesz, jó csúszást.
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
Topik: Lachtal
2007.03.06. 18:42
Ez azt jelenti, hogy a pályák reggel kifogástalan állapotúak, nem jegesek? Persze az sem rossz, ha jeges. Kockázat nélkül nincs rizikó. :)

Szerinted is kitart a jövő hétvégéig?
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
2007.03.06. 09:59
Hi!

Pontosan két éve, márc. 15-én voltam utoljára Kojsovska Hola-n. Akkor nagyon jók voltak a pályák. Úgy tudom, hogy egy időre bezárták, mert gondok voltak a tulajdonosokkal.
Feltételezem, hogy most nagyon gyenge lehet. Ha valaki jót írna róla, biztosan elmennék. Viszonylag olcsó, hangulatos. A második napon már unalmas, de egy napra úgy hiszem jó. Persze csak akkor, ha az hétköznap, mert hétvégén sokan vannak, hosszú a sorbanállással eltöltött idő. A közelben van Plejsy (Korompán), valamivel jobb körülményekkel.
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
Topik: Lachtal
2007.03.06. 09:15
Szia Doki40!

A leírásod alapján azt gondolom, hogy érdemes elmenni a hosszú hétvégére. Tavaly voltam ott, akkor hideg volt, de nem hóágyúztak. Most mi a helyzet hóágyú ügyben. Éjszaka hideg van, akkor esetleg lövik a pályákat?
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
2007.03.05. 16:42
Sziasztok!

Sajnos a magyarországi pályákon az idén nem lehetett csúszni. Voltam Madonnán január második hetében, január utolsó hetében Schladmingban. Mindkét helyen gyönyörű idő volt, kifogástalan pályákkal. Ahol elég magasan vannak, van felszerelés, ott csinálnak megfelelő pályát. Reméljük, a következő évben több havunk lesz. Már megírtam a levelet a Télapónak, semmi mást nem kértem, csak sok-sok havat. :)
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
Topik: Lachtal
2007.03.05. 16:37
Hi Mindenki!

Március 14-én megyek Lachtalba. A webkamera képein néhány helyen kopottnak tűnik a pálya. Vajon ki fog tartani az a kevés hó 18-ig? Mit gondoltok, akik ott voltatok a közelmúlban?
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.