Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mölltal gleccser topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
laurapa
17 élménybeszámolót írt
17
13 éve tag
2011.03.23. 17:02
Köszi az összefoglalót. Épp azon meditáltam, hogy április végén síelni kellene még egyet. Tavaly Obertauernben volunk, de 14 órától már kínszenvedés volt a térdigérő műhóban forgolódni. Bár valszeg kifogtuk a full napos, meleg időt.
A Mölltalon talán április végén már nem lesznek sokan, és talán a pályák sem lesznek buckamezők. Vagy tévedek? Volt valaki tavasz végén ott?
Előzmény: (F2 110993)
F2
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2011.02.18. 22:39
Sziasztok...

Hmmm...
Asszem mi kifogtuk... :-(
3 nap Mölltalon, a szezon általam legjobban várt terepe volt...

Pozitívumok:
-általában jó idő (bár itt gyakorlatilag 10 perc alatt tud napsütésből az orrodig sem látsz vagy hófúvásos időbe átváltani)
-profi személyzet
-megfelelő hideg (én szeretem a mínusz 8-10 fokot :-) és nem kell izzadni

Negatívumok:
-Kezdők vagy gyengén síelők/snowboardozók ne menjenek
(gyakorlatilag nincs kék pálya csak papíron, a Gleccser Express tetején lévő H,G jelűeket nem nevezném pályának)
-Pályák reggel gyönyörűen kezeltek (NEM MIND!), délre buckalakóknak való. Sok a próbálkozó osztrák és szlovák(!)kezdő, de sajnos a pályák meghaladják tudásukat. Nagyon hamar "összecsomagolják" a pályát a folyamatos fékezésekkel :-(
-Nagyon drága minden (na ja, ez nem Murau...)

Mit is mondhatnék, kicsit el vagyok keseredve...
Ugy látom ide csak decemberben és januárban érdemes jönni. Vagy késő tavasszal/nyáron :-)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.