Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowscoot avagy Hórobogó topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bélapó
1432 élménybeszámolót írt
1432
18 éve tag
2012.01.06. 14:21
Én sajnos nem találtam meg azt a képet, melyen a Trikke Skki látható. Pedig szerettem volna megnézni. A látottak alapján a snowboard-hoz nem hasonlítanám. (Az az érzésem, még soha nem álltál snowboardon)Jó dilinek tartom, de a hegyen nem szeretnék találkozni vele, mint ahogy messze elkerülöm a szánkósokat, snowbike-sokat
Előzmény: (MHLY.NDRS 129746)
gaboca
3369 élménybeszámolót írt
3369
15 éve tag
2012.01.06. 13:50
Kicsinyt szkeptikus vagyok a carving élmény tekintetében, nagyon megnézném egy váratlan helyzetben megállást, illetve milyen biztonsági rendszerek akadályozzák meg az eszköz önállósodott siklását...?
Előzmény: (MHLY.NDRS 129746)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2012.01.06. 13:17
Azért snowboardhoz hasonltani nemhogy meredek de szerintem totális marhaság...
Előzmény: (MHLY.NDRS 129746)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
MHLY.NDRS
1 élménybeszámolót írt
1
12 éve tag
2012.01.06. 12:33
Sziasztok!

Az egyik képen a Trikke Skki látható! Ez a járgány a Trikke (kerekes roller) sítalpas változata! Mi az elektromos motoros változattal szervezünk túrákat, amelyekkel a mozgás nagyon hasonló mint a Carving sízés! Ezért is a neve carving jármű! https://www.carvingvehicles.hu
A Trikke Skki -nek sztem az előnye, a többi hasonló hórollerel szemben, ugyanabban áll mint kerekeken gördülő Trikke-nak. A hátsó kerekek-sítalpak független felfüggesztése lehetővé teszi a kanyarokban a mély, stabil bedőléseket, igazi carving élményt nyújtva! Továbbá mivel a jármű megőrzi a lábak független mozgását, nagyon sportos élmény marad, folyamatos, aktív terhelésváltásokkal. (nem csak utazgatás.)
Másik előnye kezdőknek, haladókank, hogy pár perc alatt sokkal könnyebben és biztonságosabban lehet élvezetes tempóban carvingozni mint sível vagy snowboarddal, és utána visszatérve rendes sílécekre felhasználható a megszerzett tudás!
Szívesen várunk próba túráinkra! :)
Mihály András
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.