Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kékestető topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2012.01.31. 08:40
Köszi a választ. Tegnap én is nosztalgiáztam: 1995 telén nagyon sokat síeltünk itt apuval, emlékszem a tányéroson 38 ft volt 1 menet, viszont le lehetett síelni egészen Mátraházáig (2800 m), onnan hétvégenként pörögtek a volánbuszok, 1 menet 25 ft, napijegy 400 ft volt. Micsoda szép idők voltak :)

Ja amúgy tegnap beszéltem egy illetékessel, azt mondta, hogy hétvégére ha esik még hó akkor tervbe van az északi megnyitása, de csak a pálya felső szakasza, valamint a piros rövid pálya. Kihangsúlyozta, hogy ezek szigorúan csak tervek, még a csákányokat is fel kell előbb rakni.

Reménykedjünk, a hideg biztosan marad, állítólag sok hó is fog esni.
Dézi apja :)
251 élménybeszámolót írt
251
15 éve tag
2012.01.30. 23:35
Természetesen lesiklásra készen szálltunk fel a buszra és a sít is fel lehet vinni az utas térbe.Csak figyelni kell a buszra,nehogy ne álljon meg a Veronikánál.Mi kiálltunk az útra,mert simán elhúzott volna mellettünk.Persze ez nem szokás,korán volt még és mostanában szokatlan látvány lehettünk itt a megállóban.
A 2003-as tervek meg pont olyanok,mint a választások előtti igéretek.Még hogy 6 meg 4 üléses liftek,hahaha.Az a nyomorult északi csákányos sem tud működni.Álmodtam azt is,hogy a déli tetejéről a vaddisznóson át a Honvéd üdülőig fogunk sielni és a parkolóból visz fel a busz újra a csúcsra.
Előzmény: (marzio 132442)
mdanka
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2012.01.30. 12:09
Szerintem felengednek bakancsban is a buszra, miért ne engednének? :) Kárt csak nem okozol benne. :)
Előzmény: (marzio 132464)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2012.01.30. 12:06
Szia!

Igen azt tudom, hogy a hétvégén van síbusz, én a hétköznapra értettem! :)
Előzmény: (mdanka 132463)
mdanka
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2012.01.30. 11:50
Miért használnád a Volán buszait?
A hétvégén megnyitott teljes hosszában a pálya, síbuszok közlekedtek.
A hétvégére is megnyitják újra a pályákat, elvileg, de messze van az még. :) (4 nap) Addig pedig változhat, de nem hinném, mivel tartós hideg lesz a héten.
Szóval összegezve, ha hétvégén mentek akkor nincs szükségetek a volánbuszra, mert lesz síbusz, ami a síbérlet árában benne van! :)
Előzmény: (marzio 132442)
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2012.01.30. 09:04
Szia Dézi!

Érdeklődnék, hogy a busszal már sícipővel a lábadon mentetek fel, vagy odafent öltöztél át? Csak azért érdekel mert egyrészt busszal felmenni Mátraházáról jóval olcsóbb még egy gyerekkel is mintha kifizetném Kékestetőn a 600HUF parkolást. Másrészt ha felengednek a buszra sícipőben akkor hétközben is meg lehetne játszani, hogy egyszer-egyszer lecsúszunk a Veronikáig, ott van buszmegálló és a busszal vissza a csúcsra. 155+80HUF buszjegy nem a világ szerintem.

Köszi előre is!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.