Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Zillertal - Hintertux topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
tibor76
122 élménybeszámolót írt
122
18 éve tag
2014.01.21. 14:15
Azért ne vegyük el teljesen a kedvét az arra síelőknek :) Én ugyan csak tavaly jártam arra, de az a rész (és úgy általában az Ahorn Talabfahrt) nem annyira vészes, szerintem a Harakiri-t nem érdemes hozzá hasonlítani. Lehet hogy az a rész amit mondasz talán egy leheletnyivel pirosabb az átlagnál, de elég széles, szerintem biztonságosan síelhető középhaladó szinten. De ha az emlékeim nem csalnak, épp ez a rész jobbra az erdőben ki is kerülhető.
Egyébként szerettem ezt a részt, kevesen voltak, a kilátás meg csodálatos. Egy fél -egy napra simán elmegy. Jópofa volt beazonosítani, hogy hol lehettek azok a padok, ahol nyáron madárröptetést néztük. Mondjuk tavaly nagyon sok hó volt.
kisvargacz
37 élménybeszámolót írt
37
10 éve tag
2014.01.21. 08:28
Sziasztok!
A hely tényleg fantasztikus,szinte bejárhatatlan sok pálya van!
Annyit akartam csak hozzáfűzni az előttem szólókhoz,hogy az Ahornról lefelé vezető piros 5-ös pályával óvatosan próbálkozzon aki még nem profi,mert vannak olyan szakaszai,példáúl a DSB Ebenwald lift alsó indulójánál,amik lejtése súrolják a Penken Harakiriét!Konkrétan a deszka élére állva simán rátámaszkodhatsz a hegyoldalra :D
Egy fárasztó nap végén bevállaltam mint lefelé utat,sok helyen seggen csúsztam,rolóztam meg faleveleztem(nem csak én) mire le tudtam jönni :D
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.