Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Valmorel / Saint Francois Longchamp topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
chasso
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2015.01.15. 12:22
The Mule, ezt a bizonytalanságot tapasztaltam én is. Valszeg, mint ahogy azt hangoztatják is, annyira bizonytalan és változó az időjárás, hogy a "szakik" sem tudják kiszámolni. Én az alábbi oldalakat nézegettem egy hónapon át:
http://montagne.lachainemeteo.com/meteo-alpes-du-nord/station-montagne/previsions-meteo-valmorel-151-14.php

http://hu.bergfex.com/valmorel/wetter/prognose/

De ezeken is napi szinten változnak az adatok.
Jó utat Daddy és üdvözlöm az idős hölgyet a Sherpaban. Finom volt nála a Genepi a sajt pultból. ;c)
Előzmény: (The Mule 177878)
2015-01-08-13.06.54.jpg
The Mule
15 élménybeszámolót írt
15
13 éve tag
2015.01.14. 14:41
Mondjuk két-három napnál későbbi előrejelzések van, hogy az ellenkezőjére fordulnak egy napon belül... de na hát havat már!
Előzmény: (The Mule 177876)
The Mule
15 élménybeszámolót írt
15
13 éve tag
2015.01.14. 14:32
Abban egész nagy egyetértések vannak, hogy szombattól lehűlés lesz! Akár tartósan is! Reméljük a legjobbakat! :)
Előzmény: (- Marky - 177867)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
- Marky -
753 élménybeszámolót írt
753
15 éve tag
2015.01.14. 12:20
Nézek én már kb 5-6 különböző oldalt, gondolhatod... :S

Ha dél kap többet, az Valmorelen nem segít, ide kéne minium 50-60cm rövid idő alatt...és tartós hideg 15 napon kersztül kb...

Jelenleg olyan siralmas a helyzet, hogy Doucyból (itt leszünk mi) nem is lehet becsatlakozni a terepre, busz viszi fel az utasokat Valmorel központba. Hazacsúszás napközben esélytelen

Ilyen rossz kilátásokkal eddig csak 1x indultunk neki Franciaországnak, pedig asszem ez már a 9. szezon lesz.

A következő 3-4 nap választ fog adni a kérdésekre
Előzmény: (TZoli 177850)
TZoli
1156 élménybeszámolót írt
1156
20 éve tag
2015.01.14. 10:42
Van itt egy Hóvadász fórum. Biztos ismeritek, de ha esetleg mégsem, akkor idézek Golo friss irásából:
"Több hullámban várható havazás, ami majd fokozatosan az egész Alpokra kiterjed, persze nem egyformán. A legtöbb havat most a nyugati és déli részek fogják kapni. Aki tehát a jövő heti turnusra utazik Franciaországba, az megnyugodhat."
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.