Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síelésünk kivesézése topikból

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
Joci
461 élménybeszámolót írt
461
17 éve tag
2015.04.15. 19:59
Szia Soma!

Még egy észrevételem lenne. A rövidebb verzióban 7 perc 45 től feltűnik a videón egy zöldes (sárga) kabátú és narancs sárga nadrágú síelő. A fiad pedig szinte leutánozta. Na Őt, nagyon nem kellene utánozni!Felejtsétek el! Keressetek másik másolandó példát. Ugyanazt láttam nála is, mint amit nálatok.

Nézd meg a rólad felkerült profil képet. Ott sokkal jobb a tartásod. Kevésbé toltad be a csípőt, Jobban előre terhelsz. Van benne a dinamika (annak ellenére, hogy állóképről beszélek).
Nos abban az irányban jobban megérné keresgélni.
Előzmény: (Soma 182795)
gaboca
3374 élménybeszámolót írt
3374
15 éve tag
2015.04.13. 20:53
Szia Soma!
Valahogy nekem sem áll össze a síelésed, nekem is az jutott eszembe amikor megnéztem amit Csabor is írt, modorosság, amit én két hibát látok még és nem említették, zárt lécvezetés és nagy hoké.
Előzmény: (Soma 182795)
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2015.04.13. 18:48
Nagyon érdekes, hogy ezeket látjátok ki belőle, nem igazán értem, hogy miért.
Kettesben voltam a gyerekkel síelni, egész nap videózgattuk egymást, óriási élvezeti síeléseket csináltunk. Egyáltalán nem arra figyeltünk, "hogy vigyázzak arra, hogy nagyon szép legyen", hanem csak élveztük a síelést. Sokszor nem is tudtuk, hogy mikor van bekapcsolva a másiknál a videó. Persze mindig próbáltam a tanultakat alkalmazni, illetve figyelni a mozgásra, de én arra mindig megpróbálok figyelni.
Szóval én ezt nagyon-nagyon élveztem, nem próbáltam semmit mesterkélni. Ha mégis ez jön le belőle, akkor valami nem gömbölyű.
Előzmény: (WéberF 182792)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2015.04.13. 16:40
Nem is ide válaszolok, csak Soma ürügyén jegyzem meg, hogy egyetértek az előttem szólóval. Első felindulásból (még akkor, amikor még nem volt hozzászólás) majdnem leírtam a "mesterkélt" jelzőt. Aztán átgondoltam. Tudatos, szép síelés, nagy odafigyeléssel. Amit 4.20 körül látok, az már majdnem élvezeti síelés, de sajnos az egészet áthatja a nagyon akarok szépen síelni gondolat. Szerintem lehet jól, élvezettel síelni mesterkélt szépség nélkül is. Bocs. WFeri (aki csak síelni szeret)
Előzmény: (csabor 182786)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2015.04.12. 22:52
Tudod Soma én, mint az eposzi állandó jelző is mutatja élvezeti síelő vagyok. Ennek megfelelően széles ívben...kanyarodok a szakszerűségre. Számomra a lényeg, hogy jól érezzem magam, lehet az feketén, hüttében, széles mosollyal, vagy remegő lábbal. Ezért mindig azt próbálom megérteni, megnézni, hogy a síelő mit érez, hogyan érzi magát. S ezért írtam azt, hogy a "régi" Soma jobban tetszett. A mostani jobban és "szakszerűbben" síel, de nagyon odafigyel, s ez tompítja a jó érzést.
S komolyra fordítva a szót: a színe tetszik. (bár rajtam jobban állna)

Csabor az élvezeti síelő
Előzmény: (Soma 182775)
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2015.04.12. 08:53
Köszi, az első hozzászólás mindig nagyon hasznos, bár a szakszerűség egy picit el lett nagyolva, különös tekintettel a nadrágomra. Azt azért jobban kifejthetted volna, hogy mi tetszett a nadrágomban. A színe, fazonja, vagy az ahogy rajtam áll.:)
Előzmény: (csabor 182773)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2015.04.12. 07:18
Jelentem én harcra készen állok. Sajnos csak egy fél szezont tudhatok mögöttem,s ezért vágyom a havas képekre.
Milyen a síelésed? Ha én azt tudnám. Tetszik a gatyád!
A korábbi Soma nekem hiányzik. Sokkal "modorosabb" lettél, látszik, hogy nagyon odafigyelsz a mozdulatokra (a bal kézre is lehetne), mindent tudatosan csinálsz. A "nagyok" már gyűjtögetik a követ a megdobálásomra, de nekem a régi jobban tetszett. Abban több volt az élet, még ha nem is volt ennyire szép.
Ez nem egy tudományos elme véleménye, hanem egy vasárnap reggeli hangulat.

Csabor az élvezeti síelő
Előzmény: (Soma 182762)
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2015.04.11. 08:26
Na mi van, már mindenki nyári szabadságon van?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.