Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Valloire - Valmeinier topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
magness
1 élménybeszámolót írt
1
17 éve tag
2016.01.23. 18:41
Szia!

Január 30-tol leszek kint és snowboardot oktatok Valloire-ban.
Irok privát üzenetet!
DoRiNKa
3 élménybeszámolót írt
3
13 éve tag
2016.01.13. 10:34
A francia síoktatás egyáltalán nem tanulópályás bénázásról szól. Az abszolút kezdőket is már első nap normál pályákra kiviszik. Én voltam pont Valloire-ban oktatáson, igaz nem snowboard, hanem síoktatáson (nem kezdőn, hanem az ő rendszerükben 3. osztályos oktatáson) és én nagyon élveztem. Nagyon sokat lehet fejlődni és közben kb. besíeled az egész pályarendszert. Én csak ajánlani tudom.
Előzmény: (vargai 185888)
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
2016.01.10. 14:41
Szerintem itthon teljesen jó oktatás van. Én biztos nem cseszném el az időmet egy ekkora terepen egy tanulópályán.
De persze ez mindenki maga dönti el.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
- Marky -
753 élménybeszámolót írt
753
15 éve tag
2016.01.10. 14:19
Magyar oktatóra nem biztos, hogy van esély (hacsak nem megy veletek), de kizárt, hogy ne találj egyet se a helyszínen. Angol/német/francia tudás kelleni fog

http://www.esf-valloire.com/adults/snowboard-adult

(de addig még van idő órákat venni itthon Eplényben vagy a Mátrában pl.. jobban megéri pénzben és akkor a kint töltött idő kisebb része megy el a tapogatózással. Én ezt ajánlanám, ha van rá mód)
Balázs Klem
1 élménybeszámolót írt
1
9 éve tag
2016.01.09. 20:44
Sziasztok,

Egy kis segítségre lenne szükségem! Január 30-tól lennénk Valoire síterepen 1400m-en lenne a szállásunk. Snowboard oktatót keresnék 1főt kellene oktatni ?!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.