Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Alpine boardhoz kemény bakancs! Hol lehet olyat kapni, ami egy kezdőnek is jó? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Trailrider
306 élménybeszámolót írt
306
15 éve tag
2017.11.04. 23:45
Hát, esetleg még ez jöhet szóba, freecarve flex, de azért nem annyira, mint a sárga. Tartanék tőle, hogy túl kemény. Cserébe van méret: http://www.carversparadise.com/product_info.php?products_id=1528
Szerintem érdemes Sümit, azaz Sümegi Pétert keresned innen a fórumról, ha oktatóra van szükséged. Nem ismerem személyesen, de a nevét szerintem mindenki tudja. Na ő biztosan meg tud tanítani alpinozni aránylag kevés kudarcélménnyel.
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2017.11.04. 08:12
Igen közben látom, hogy nincs kis méret és az árát is emelték. Egyébként kb 1hét alatt jött meg. Itthon a TandT forgalmaz csupán alpint ha jól tudom, menj be hozzájuk próbálgatni de náluk sincs minden tipus.
ski worshipper
4 élménybeszámolót írt
4
6 éve tag
2017.11.04. 00:35
Alpinnal próbálkoznék mindenképpen,ezt már eldöntöttem. :) Azért köszönöm a tanácsokat tényleg. :) Igen,síben carvingozni szeretek. :) Veszek mindenféle protektort,azzal fogok megtanulni deszkázni,szóval valószínűleg annyi kék-zöld folt nem lesz majd rajtam talán. :D
A sárga bakancs szállítási ideje még érdekelne,ha megtudhatnám az infót,illetve,hogy hogyan legyek biztos benne,hogy jó lesz a méret. :) Feles a lábam meg lesz benne ugye speciális talpbetét,amit a síbakancsomban is hordok illetve ugye a sízokni is elég vastag,szóval nem egyszerű próba nélkül találomra rendelni. :/ Pláne,hogy 27 cm-es talphosszal van a legkisebb,amit lehet rendelni,ha jól látom.Valószínű nekem ez mindenhogyan nagy lesz,mivel ez férfi.Mondjuk simán felvenném,ha méretben jó lenne. :D Tényleg nem lenne rossz egy nőiben,ráadásul,ha kék vagy fehér lenne. :D
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.