Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a APO kötés tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2017.12.29. 16:21
Nem mindegy milyen Flow kötésed van! A legalapabb már valóban nem nagy szám, az újak viszont már elég profik, minden ugyanúgy állítható rajta, mint egy APO-n, vagy szinte mint egy hagyományos kötésen. Én évek óta egy NXT-ATSE-t használok, hibátlan, igaz, egyszer egy csavart elveszítettem már belőle, de semmi más nem ment tönkre rajta.
Előzmény: (zsolti780 197664)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2017.12.29. 09:37
Mitől katasztrófa? Mond inkább,h9ogy neked nem jött be a cipőd vagy egyéb dolgok miatt de katasztrófának nevezni nem kicsit túlzás.
Előzmény: (zsolti780 197664)
zsolti780
47 élménybeszámolót írt
47
13 éve tag
2017.12.29. 09:32
Flow kötésem van az szerintem egy katasztrófa. Sajnos igen az Apo már nem gyárt vadásztam a neten de nem találtam készletet sehol ezért gondoltam a K2-re.
Valaki lejjebb írta hogy szinte két kézzel kell csatolni olyan erős.
Előzmény: (rmants 197660)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
rmants
2 élménybeszámolót írt
2
8 éve tag
2017.12.29. 08:09
Nem szoltam, írni, se ide se máshova , de késztetést érzek, h a kotesekre reagáljak, minden dual/fastec kotes sodronyos, ami elszakadhat, es minden ami tönkre tud menni, tönkre is fog menni, max egy vas golyó nem, de azzal nem sokat érünk ebben a sportban.
Tapasztalat: en es a feleségem is K2 -t használunk, van Apo -s is a csapatban, de Flow is van raktáron.
Szerintem a K2 Ben nem fogsz csalódni, az nagyon jo,
Amugy meg az Apo dual entry-t mar nem gyártják.
Van az Sp, Volki fast kötése,ott van egy plusz mozdulat,ami a K2 nincs,becstolasnal.
Amugy ha megteheted kérj kölcsön 1-1 ilyen kötést es próbáld ki, mielőtt 70-80 ezerért veszel ,es rájössz,h ez nem a tied.nekem megvoltak a szempontok a kotes kiválasztásánál(gyors, Orrpánt, kényelmes talp,tartós,kifizethető) ez csak a K2 cinch :)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.