Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hogy' síelnek a hölgyek? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kristina
26 élménybeszámolót írt
26
16 éve tag
2018.10.16. 10:57
Szerintem csak arról van szó, hogy - mint az élet minden területén - az emberek szeretnek valakit leszólni, mert akkor magukat többnek érzik. A nők pedig mindig "kéznél vannak", mert fizikailag gyengébbek és nem verik pofán ezeket a figurákat. Szóval nincs ebben semmi különös. A "jól síelés" meg egyébként is egy nagyon szubjektív fogalom, merthogy nem csak gyorsaságról szól. Jó szezont kívánok mindenkinek! :)
Előzmény: (Bélapó 201570)
nemeth _csaba
217 élménybeszámolót írt
217
13 éve tag
2018.10.16. 07:04
Látom nagyon tetszik a téma!!
Előzmény: (Bélapó 201570)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2018.10.16. 06:09
Egy topikból ollóztam ki az alábbi mondatokat:
„…,lassan síelőknek,hölgyeknek,turistáknak,jó lehet!...,komoly síelőnek nem való!!”
„Hölgy nem lehet komoly síelő????? Pedig én már láttam, sőt ismerek is nem egyet.”
„A hölgyeknél mondjuk kényelmi szempontra gondoltam,….De kicsit azért irigykedem mert én nem nagyon ismerek jól síelő hölgyeket,”

Nocsak gondoltam! Így a szezon kezdetén jó kis topik-téma. Hölgyeim és Uraim! Szerintetek hogy síelnek a nők? Olyan ez, mint az autóvezetés? Ha látunk egy bénázót: O, biztos nő, lehet hogy szőke!

Akikkel én járok síelni, azok nem-csak szépen, de gyorsan is síelnek, abszolút tartják a tempót (Talponsíelő berkekben és csak jól-síelő nőket ismerek!) Én inkább azt gondolom, hogy a hölgyek sítudását eleve alábecsüljük, a magunkét meg túl

Szóval hajrá! Kinek mi a véleménye. Hölgyek is hozzászólhatnak!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.